“Skvele!”

Restauracia Diva Kacica
Na pozícii č. 2 spomedzi 45 Reštaurácie v Komárne
Kuchyňa: Stredoeurópske

Stylove prostredie, posedenie vonku aj vnutri, skvele jedlo a prekvapivo rychlo pripravene.
Odporucam, velmi chutne a prijemne aj na oslavy, romanticku, alebo aj len nieco dobre zjest.

1  Poďakujte používateľovi martin_gono.

Zrecenzované: 11. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Výborné jedlo, oplatí sa zájsť si kúsok za mesto kvôli obedu. Príjemne prostredie a terasa ako bonus.

Poďakujte používateľovi kristina_silesova.
Zrecenzované: 2. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu sme navštívili na základe recenzií na TripAdvisor.Podla adresy na FB sme prišli k športovej hale,ale potom sme sa dostali k cieľu.Ale stalo to za to hľadanie ,atmosféra v reštaurácií veľmi príjemná a jedlo bolo tak isto výborne.Mozem len odporúčať .

Poďakujte používateľovi katkahlavna.
Zrecenzované: 22. februára 2018

Tam kde sa končia prašné cesty stojí penzión s reštauráciou, o ktorej ide dobrý chýr. Za tým chýrom som sa vybral. Pred vchodom nás privítali dva krotké psíky a vnútri slušný čašník, ktorý nám zobral kabáty a usadil k stolu. Prostredie je vkusne zariadené v štýle vintage. Jedlo bolo vynikajúce aj keď panenka na môj vkus viac prepečená. Možno sa kuchár pozabudol. Kvôli tej panenke by som dal pol hviezdičky dole, ale za tú úžasnú atmosféru si zaslúžia plný počet. Nech sa im ešte dlho darí.

Poďakujte používateľovi Daddy_JKL.
Zrecenzované: 22. februára 2018

restauracia je na urovni, ponuka same delikatesy, cennik je prisposobeny tomu pozitku. Ako minus hodnotim, tazsie sa k nej dostanete a potrebujete dobry orientacny zmysel.

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi MaryO2697.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia Diva Kacica, si pozreli aj

Komárno, Nitriansky kraj

Navštívili ste Restauracia Diva Kacica? Podeľte sa o svoje zážitky!