“Obed s rodinou”

KORTINA restaurant & relax centre
Na pozícii č. 2 spomedzi 43 Reštaurácie v Komárne
Zrecenzované: 20. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Výborný obed, krásne servirovany, zdvorilá krásne detské ihrisko. Cítili sme sa tu úžasne, dakujem Kortina ☺️

3  Poďakujte používateľovi NataliaK7365.

Zrecenzované: 13. marca 2018

Pri príchode do reštaurácie sme nevedeli čo môžeme očakávať. O to viac nás toto miesto zaujalo.
Vyborná kuchyňa, skvelá prezentácia za dobré ceny. Brav!!!

3  Poďakujte používateľovi heartofeurope2015.
Zrecenzované: 11. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Neváham povedať, že KORTINA znamená značku najvyššej kvality na Slovensku. Úžasné jedlo a posedenie, skvelá majiteľka, ktorá nás previedla celým podnikom, ukázala nám krásnu miestnosť na svadby, eventy pre firmy, vinotéku... WaW. A kútik pre deti ! Úžasné miesto. Klobúk dole ! Prídeme k Vám určite co najskôr !

Dátum návštevy: október 2017
2  Poďakujte používateľovi Slavka68.
Zrecenzované: 27. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Nájdete tu úžasnú skúsenosť- najete sa v pevnostnom systéme - v pevnosti ktorá nikdy nebola pokorená. NEC ARTE - NEC MARTE ani lsťou ani silou. Máte na výber buď terasa s výhľadom na pevnosť a hneď pri detskom ihrisku s bezpečnostným povrchom, alebo horná reštaurácia alebo dolná. Trochu iné menu, iný zážitok ale úžasné jedlo... Kuchár jedlo miluje. Proste to skúste.
V Kortine nás obsluhoval chalan. Mimoriadne milý, zdvorilý a na moju otázku čo by ste mi odporučili, okamžite zareagoval: „K tomuto vínku skúste tagliolini s hubami, sú úžasné...” Presne tak by to malo vyzerať. Nemám rád, keď sa ma čašník opýta protiotázkou: „A čo by ste si dali?” je tonezdvorilé a neprofesionálne. „... sú úžasné...”, to má byť v tej vete. Vlastná skúsenosť a záujem. A áno, potvrdzujem, boli perfektné.

Dátum návštevy: august 2017
3  Poďakujte používateľovi 99jozef_.
Zrecenzované: 26. októbra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: október 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli KORTINA restaurant & relax centre, si pozreli aj

Komárno, Nitriansky kraj

Navštívili ste KORTINA restaurant & relax centre? Podeľte sa o svoje zážitky!