Veľmi dobré jedlo a príjemný personál

Po túre na Hrebienku sme sa po prvý krát zastavili s manželkou a synom po prvýkrát v tejto... viac informácií

Recenzované: 21. mája 2019
Pali1476
Nové Zámky, Slovensko
Odporúčam pre každého

Štrbské Pleso je naozaj zaujímavé určite odporúčam toto miesto navštíviť. Na Štrbské Pleso môžete... viac informácií

Recenzované: 24. marca 2019
travelworld777
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 10. marca 2018

Štrbské pleso je nádherné na prechádzku aj s rodinkou. Naozaj je to prekrásna atrakcia vo Vysokých Tatrách.

Dátum zážitku: júl 2017
Poďakujte používateľovi lacko49.
Recenzované: 5. marca 2018

Odporucam ist sa prejst okolo jazera, v zime ked je zamrznute jazero sa da prechadzat alebo bezkovat po nom. Romanticke a pokojne miesto. Fotogenicke prostredie.

Dátum zážitku: marec 2018
1  Poďakujte používateľovi Kristina B.
Recenzované: 24. januára 2018

Len tak sa poprechádzať v okolí Štrbského plesa aj počas zimných mesiacoch má svoje čaro.Zamrznuté pleso, nádherná príroda ponúka nevšedný zážitok. je možné sa zastaviť na kávičku, či chutné jedlo v kolibe pri plese.Širokým chodníkom sa dá prísť ku skokanským mostíkom, kde sa otvorí nádherná scenéria našich veľhôr, samozrejme za priaznivého počasia. Oplatí sa poprechádzať a pri troche "slnečného" šťastia nachytať bronz.

Dátum zážitku: január 2018
Poďakujte používateľovi katkam54.
Recenzované: 13. januára 2018

Vždy sa sem rada vraciam. Nádherné prostredie, ktoré len tak niekde inde nenájdete. Trošku ma zaskočil počet ľudí. Na lanovku sa dlhšie čaká. Ale počas sezóny a dobrého počasia je to asi na každom dobrom lyžiarskom stredisku. Výhodou je, že lyže môžete vymeniť za prechádzku,kde je stále čo pozerať.

Dátum zážitku: december 2017
Poďakujte používateľovi Siisula.
Recenzované: 6. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Hrozne veľa ľudí. Za parkovisko sme zaplatili, aj keď boli niekde tabule, že "free parking". Bežecký areál napriek množstvu bežkárov a teplému počasiu vo výbornom stave! Koliba Štrbské pleso = výborne, aj obsluha, aj jedlo.

Dátum zážitku: január 2018
3  Poďakujte používateľovi marianh845.