Na krok od neba

Najskôr som cez internet kúpil lístky a až potom som si pozrel príspevok na youtube. A to ma naozaj... viac informácií

Recenzované: 6. novembra 2019
Predium
Lomnicaaaaak

Vyhlad z vrchu je top ako aj cena listkov nan. Ani 50 min nestaci na nasatie atmosferi. Ked je... viac informácií

Recenzované: 1. marca 2019
Romanisko
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 12. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Zážitok na celý život. Už tá blízkosť skál pri cieľovej stanici je ohromujúca. Nádherný výhľad na celú okolitú krajinu . Pri pohľade na tie mohutné skalné hory sa zastaví dych. Útulná reštaurácia ponuka príjemné posedenie. Personál milý a ochotný poradiť. Určite treba absolvovať, tento jeden z najkrajších výletov lanovkou.

Dátum zážitku: november 2017
Poďakujte používateľovi 180jarmilav.
Recenzované: 7. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Toto naozaj stoji za tie peniaze. Listky si treba radsej cez internet zajednat aj par dni skor. Rozhodne to nenechavajte na kupenie si listkov na mieste. Nam sa stalo 5x, ze sme ich na mieste nekupili. Vyhlad neskutocny, hore je mala kaviaren kde sa da zohriat.
Poriadne sa hore oblecte. Je tam zima a fuka.

Dátum zážitku: november 2017
Poďakujte používateľovi corderada.
Recenzované: 20. septembra 2017

Lanovkou sa dostanete na Lomnický štít, kde môžete zažiť neskutočné výhľady na panorámu Vysokých Tatier

Dátum zážitku: október 2016
Poďakujte používateľovi Martulienka.
Recenzované: 6. júla 2017

Ked ste s Tatrach toto si nemsiete nechat ujst. I ked celkova cena ak chcete ist az na Lomnicak Vas vyjde na cca. 50 EUR. AK mate gopass si radsej objednajte listky na lanovky cez web vyhnete sa cakacte v rade. Hlavne listky zo Skalnateho plesa na Lomnicak sa davaju na presny cas. My sme si ich kupilovali okolo 11tej a dostali sa az na 17:20. Lanovky su vo velmi dobrom stave. Najprv sa vyveziete z Tatranskej Lomnice na Skalnate pleso kde si mozete pofotit jazierko prejst sa po okolo vyjst k hvezdarni atd. Na zohriatie je tu aj restauracia kde su WC-cka, kutik pre deti a suvenir shop. Jedlo je podla mojho nazoru otrasne a predrazene. Priklad jedna parena buchta 7 EUR hallo to kde sme a nech mi nikto nevravi ze to sem museli vyviest peso. Zo Skalnateho Plesa na Lomnicky Stit trva cesta Lanovkou presne 8.5 minut pripravte sa ze ked je vela ludi budete mierne natlaceny ale da sa to vydrzat a stoji to za to. Vyhlad je super zase sa mozete pofotit. Pri prichode dostanete karticku s cislom na cestu spet kedze hore mozete bzt max 50 minut. Cas je uplne postacujuci. Ak by ste chceli zostt cez noc mozete su tu dva apartmany a cena za noc zacina okolo 500 Eur pre 2 osoby. Najlepsi je bar ochotny personal ceny ze som na Lomnicaku so OK. Cesta spet bola tiez v pohode akurat ked sme prisli na Skalnate Pleso a chceli ist na WC vsetko zavrete takze bud vydrzat az do Tatranskej Lomnice alebo do krikov. Ale celkovy zazitok bol fakt super vrelo odporucam.

Dátum zážitku: júl 2017
3  Poďakujte používateľovi milamber79.
Recenzované: 14. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Cestu na Lomnicky stit som dlhsie zvazoval kedze cena sa mi zda premrstena a to 44€ za obojsmernu cestu z tatranskej lomnice ale oplatilo sa je tam krasne, krasny vyhlad na hory, urcite odporucam aspon raz za zivot.

Dátum zážitku: február 2017
Poďakujte používateľovi _lubos_novak.