Grandhotel Praha
Villa Krejza(Vysoké Tatry)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
60 USD
Booking.com
Penzion Raimund(Vysoké Tatry)
  • Bezplatné pripojenie Wi-Fi
Penzion Villa Mon Ami(Vysoké Tatry)
Atrium Hotel(Vysoké Tatry)
Booking.com
  • Reštaurácia
Penzion Karpatia(Vysoké Tatry)
Zrecenzované: 27. augusta 2017

Rezervácia prebehla v poriadku a to isté platilo i pre služby recepcie. Izba bola miniatúrna a sparťansky zariadená. Svoje lepšie časy mala už dávno za sebou, ale bola čistá.
Mali sme raňajky, ktoré boli štandardné. Prvý večer sme sa rozhodli zaplatiť si večeru ako výber z menu. Objednala som si hubový šalát s prepeličími vajíčkami, kde boli jedlé len tie vajíčka. Bol vyložene hnusný. Keď mi ho čašníčka brala, tak iba poznamenala, že nech si z toho nič nerobím, pretože ten šalát ešte nikomu nechutil.
Tešila som sa z toho, že je tam fajčiarsky bar. To, z čoho som už radosť nemala bolo, že tam bolo málo stolov a aj z tých väčšinu zaberal personál sám pre seba. Teda hráč na klavír so zlomenou rukou a druhotriedna speváčka. Ak práve hrali, tak aspoň mali veci rozložené na polovici stolov.
Wellness malé so šmykľavou podlahou.
Dosť parkovacích miest.

• Termín ubytovania: november 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi wrongica.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia GrandhotelPrahaSVK, Generálny riaditeľ v zariadení Grandhotel Praha.Zodpovedané: 26. októbra 2017

Vážený hosť, na začiatok si Vám dovoľujem mnohokrát poďakovať za spätnú väzbu na služby v Grandhoteli Praha. Veľmi si vážime Vášho času a energie, ktorú ste venoval zhrnutiu spätnej väzby na naše služby. Je mi veľmi ľúto, že ste sa v priebehu pobytu stretol aj s ťažkosťami a nesplnili sme Vašu predstavu o kvalite našej kuchyne . Vaše pripomienky určite neberieme na ľahkú váhu. Pracovali sme a budeme ďalej pracovať na zlepšení. Spomínaný externý klavirista už v našom hoteli nepôsobí niekoľko mesiacov a taktiež šalát sa v našej ponuke už dlhší čas nenachádza. Mrzí ma level komunikácie našej čašníčky. Zapracovali sme na školeniach, aby personál vedel voliť správnu formu komunikácie v prípade riešenia pripomienok od hostí. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem za Vaše pripomienky pre skvalitnenie našich služieb. S pozdravom Ondrej Pelán, Hotel Director

Zrecenzované: 21. júla 2017

Tento hotel bola naša najlepšia voľba. Hneď po príchode do hotela nás recepčná potešila apartmánom ktorý sme dostali. Boli sme 2 kamarátky a pridelili nám novomanželský apartmán. Z toľkej krásy sa nám skoro oči vyočili. Naozaj musím pochváliť čistotu a komfort v našom apartmáne.
Stravovanie sme mali formou polpenzie. Pri raňajkách nás čakali švédske stoly, kde bolo na výber vždy dostatok jedla, sladké či slané raňajky určite si každý niečo nájde. Na večery bol výber z 3 hlavných jedál. Všetko bolo chutné, čerstvé no proste samé dobroty.
Hotel ponúka neobmedzený wellness, ktorý je naozaj že super! Vnútri je veľký bazén s vodnými tryskami, bohužiaľ ako jediné mínus môžem uviesť veľmi klzkú podlahu vo vnútri wellnessu. Oceňujem že vo wellnesse je naozaj dostatočný počet sáun (parná, bio, infra, fínska). Vonku je bazén s príjemnou teplotou, jacuzzi a fínska sauna.
Tento hotel odporúčam všetkým, ktorý si chcú pobyt vo Vysokých Tatrách užiť naozaj naplno, so všetkým čo k tomu patrí. Dúfam, že sa do tohoto hotela ešte niekedy vrátim ;)

Tip na izbu: Apartmány s balkónom stoja zato
  • Termín ubytovania: júl 2017, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Sisska25.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia GrandhotelPrahaSVK, Generálny riaditeľ v zariadení Grandhotel Praha.Zodpovedané: 3. augusta 2017

Vážený hosť, na začiatok si Vám dovoľujem mnohokrát poďakovať za spätnú väzbu na služby v Grandhoteli Praha. Veľmi si vážime Vášho času a energie, ktorú ste venoval zhrnutiu spätnej väzby na naše služby. Váš komentár nám pomôže zlepšiť naše služby. Sme veľmi radi, že ste si užili pobyt u nás a budeme sa tešiť na Vašu prípadnú ďalšiu návštevu. S pozdravom Ondrej Pelán, Hotel Director

Zrecenzované: 11. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Štýlové ubytovanie, vynikajúca poloha, krásna vôňa v celom hoteli, výborné jedlo a super wellness s výhľadom na Vysoké Tatry. Personál príjemný a nápomocný. V blízkosti hotela je turisticky chodník na Skalnaté pleso. Taktiež sa nám podarilo vidieť v blízkosti hotela srnku. Určite sa tam vrátime.

Termín ubytovania: júl 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi 11111Blanka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia GrandhotelPrahaSVK, Generálny riaditeľ v zariadení Grandhotel Praha.Zodpovedané: 14. júla 2017

Vážený hosť, na začiatok si Vám dovoľujem mnohokrát poďakovať za spätnú väzbu na služby v Grandhoteli Praha. Veľmi si vážime Vášho času a energie, ktorú ste venoval zhrnutiu spätnej väzby na naše služby. Sme veľmi radi, že ste si užili pobyt u nás a budeme sa tešiť na Vašu prípadnú ďalšiu návštevu. S pozdravom Ondrej Pelán, Hotel Director

Zrecenzované: 9. júla 2017

Luxusný hotel v Tatranskej Lomnici, kvalitné ubytovanie, wellness (viaceré sauny, bazén vo vnútri aj vonku - z toho vonkajšieho je pekný výhľad na Tatranskú lomnicu a Lomnický štít, masáže, vírivka. Priamo spred hotela premával hotelový mikrobus na parkovisko k lanovkám. Bezplatne. Lyžiareň je samostatná budova oproti vchodu do hotela, prístup do nej pomocou ubytovacej karty. Vo vnútri sú bezpečnostné kamery. Stravovanie výborné - najmä raňajkové bufetové stoly mali veľký výber jedál. Večere boli výberom z menu, vyžaduje sa neformálne oblečenie. V noci je v hoteli ticho a kľud. Parkovisko bolo upravené a sneh odhrnutý. Na recepcii vám vedia zabezpečiť lístky na lanovku na Lomnický štít. Wifi na izbe mala dostatočnú rýchlosť na bežné surfovanie a vybavovanie emailov.

• Termín ubytovania: február 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi pavex70.

Zrecenzované: 29. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel sme navstivili viackrat, ale po tejto navsteve mame pocit zlepsenia kvality sluzieb a personalu samotneho.
Izby-deluxe velmi prijemne,velkostou su vacsie, ciste... wellnes super,bazen v slnecnom pocasi je uplne super, sauny dobre udrziavane..ranajky aj vecere velmi chutne,tu sme citili zlepsenie, velmi dobre jedla,ci uz vo forme polpenzie,alebo z jedalneho listka,boli pripravene velmi chutne. Personal,obsluha velmi mila,prijemna,usmievava, niektore hotely by si mali brat z nich priklad;)
Nevyzerali akoby boli nuteni v praci,ako sme to mnohokrat zazili,ale s usmevom,kazdemu sa snazili prihovorit...
Na recepcii recepcne tiez omnoho prijemnejsie,viac informovane,myslim,ze doslo v tomto hotely k zlepseniu kvality personalu tak,ze sme nemali vobec ziadne vyhrady.
Odporucam.

Termín ubytovania: máj 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Karolina Z.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia GrandhotelPrahaSVK, Generálny riaditeľ v zariadení Grandhotel Praha.Zodpovedané: 8. júna 2017

Vážený hosť, na začiatok si Vám dovoľujem mnohokrát poďakovať za spätnú väzbu na služby v Grandhoteli Praha. Veľmi si vážime Vášho času a energie, ktorú ste venoval zhrnutiu spätnej väzby na naše služby. Sme veľmi radi, že ste si pobyt u nás užili. O to viac si ceníme pozitívnu spätnú väzbu od opätovných klientov. Za posledné obdobie sa kolegovia hlbšie venovali svojmu pro-klientskému prístupu a je za nimi veľký kus práce. Podľa Vášho komentáru je vidieť, že to cítia aj naši hostia. Mňa osobne to veľmi teší a samozrejme budeme pracovať na tom, aby trend zlepšenia našich služieb pokračoval v pozitívnom smere. Budeme sa tešiť na Vašu prípadnú ďalšiu návštevu. S pozdravom Ondrej Pelán, Hotel Director