Recenzované: 26. mája 2018

Do tohto hotela chodíme minimálne raz do roka, niekedy aj na Vianočné,Veľkonočné a iné pobyty už vyše 15 rokov. Hotel sa mení k lepšiemu. Prešiel výraznou rekonštrukciou a aj keď sú niektoré izby malé, sú útulné. Má vynikajúcu polohu, hneď pred hotelom je zastávka na tatranskú železnicu a priamo od hotela vedú chodníky aj na pešiu turistiku. Na recepcii sú vždy milí a ochotní ľudia, rezervácie cez telefón prebehli bez problémov, ak bolo treba vymeniť izbu alebo riešiť iný problém, všetko vyriešené k spokojnosti zákazníka. Zároveň na recepcii je možné zakúpiť lístky na TEŽ, vybaviť poistku do hôr, alebo zakúpiť lístok so zľavou do Aquacity v Poprade. Hotel je vybavený malou ale funkčnou posilňovňou,je tam aj stolný tenis a biliard, vonku trampolína pre deti a kolky, v podzemí je wellness, ten ale nenavštevujeme, vedľa recepcie pekný lobby bar a detský kútik, úschovňa a požičovňa bicyklov,korčúľ,bežiek a iného športového náradia, no a to najlepšie nakoniec, v minulosti bola kuchyňa katastrofou, človek po pobyte schudol, teraz je kuchyňa famózna, miestna, samé špeciality a všetko výborne pripravené. Raňajky sú formou bufetového stolu, večere formou švédskeho stolu. Na záver výborný pomer cena-kvalita. A oceňujeme aj možnosť zakúpenia cenovo výhodných balíčkov alebo pobytov na zľavomatoch.

Tip na izbu: Za výhľad na more sa pripláca ale výhľad na Tatry máte zadarmo. Stačí si pýtať izbu na ľavej strane hotela.
Dátum pobytu: máj 2018
Poďakujte používateľovi ameli387.
Recenzované: 31. augusta 2017

V tomto hoteli sme strávili s manželom a synom veľmi príjemný pobyt - v decembri medzi sviatkami. Hotel má veľmi dobrú polohu a je umiestnený v tichom prostredí. Kúsok od hotela má svoju zástavku aj tatranská električka, čo považujem taktiež za veľké plus. Izby sú menšie, ale pekné, vkusne zariadené a čisté. Strava nám veľmi chutila a čo sa týka raňajok, sme boli tiež maximálne spokojní..majú tu naozaj veľký výber- teplý aj studený bufet. Personál bol veľmi milý a ústretový, radi sa sem opäť vrátime aj tento rok v zime.

Dátum pobytu: december 2016
Poďakujte používateľovi Andelka78.
Recenzované: 26. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel v peknom prostredí Vysokých Tatier zaujme svojou polohou a dobrým východiskom na pešie túry. Izby sú prerobené, na môj vkus malé a zle dispozične riešené, hlavne čo sa týka sociálnych zariadení. Sadnete na WC a nohy máte na chodbe, resp. čelo na stene. TV programy v podstate nefungujú... Stravovanie priemerné, nie moc veľké porcie a časovo obmedzené. Raňajky začínajú dosť neskoro a večera zasa skoro. Za tú cenu za ubytovanie sa dá v Tatrách podľa mňa nájsť oveľa kvalitnejšie riešenie.

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi RomanL1383.
Recenzované: 2. októbra 2016

Chodíme sem už niekoľko rokov (rozumej cca 20). Stále čím ďalej tým viac to ide dolu vodou,to že to prerobia na rýchlo, trčia vám na izbe káble zo steny (pri pobyte s malým dieťaťom hotové nebezpečenstvo a mohla by som pokračovať)... z roka na rok menšie porcie v jedálni,zrazu výber už len z dvoch jedál...nehovorím o žalúdočných problémoch,ktoré sa sem tam vyskytnú a nie len nám,ale aj iným ľuďom ubytovaným v tom čase. Tak ako som to tam mala rada od detstva a vracala sa tam s úplným nadšeným každý rok,tak teraz rozmýšľam,či sa tam vôbec ešte vrátim...a ešte jedna vec - za tú cenu pôjdem inde a do bezpečnejšej izby a hlavne sa najem či na obed alebo večeru lebo tu som miestami hladovala...škoda...

Dátum pobytu: september 2016
6  Poďakujte používateľovi Alex29_90_13.
Recenzované: 5. augusta 2016

plusy: Pekný výhľad, milý personál, vhodné hlavne s deťmi na poldenné túry
mínusy: neskoré raňajky,lebo ak chcete ísť na dlhšiu turistiku, tak ak raňajky začínajú o 7:30 nemáte šancu, skorá večera. Možnosť sledovať TV na izbe, len 2 programy lebo DVB-T nefunguje.

Dátum pobytu: júl 2016
Poďakujte používateľovi ratatatabum.