Recenzované: 2. októbra 2016

Chodíme sem už niekoľko rokov (rozumej cca 20). Stále čím ďalej tým viac to ide dolu vodou,to že to prerobia na rýchlo, trčia vám na izbe káble zo steny (pri pobyte s malým dieťaťom hotové nebezpečenstvo a mohla by som pokračovať)... z roka na rok menšie porcie v jedálni,zrazu výber už len z dvoch jedál...nehovorím o žalúdočných problémoch,ktoré sa sem tam vyskytnú a nie len nám,ale aj iným ľuďom ubytovaným v tom čase. Tak ako som to tam mala rada od detstva a vracala sa tam s úplným nadšeným každý rok,tak teraz rozmýšľam,či sa tam vôbec ešte vrátim...a ešte jedna vec - za tú cenu pôjdem inde a do bezpečnejšej izby a hlavne sa najem či na obed alebo večeru lebo tu som miestami hladovala...škoda...

Dátum pobytu: september 2016
6  Poďakujte používateľovi Alex29_90_13.
Recenzované: 5. augusta 2016

plusy: Pekný výhľad, milý personál, vhodné hlavne s deťmi na poldenné túry
mínusy: neskoré raňajky,lebo ak chcete ísť na dlhšiu turistiku, tak ak raňajky začínajú o 7:30 nemáte šancu, skorá večera. Možnosť sledovať TV na izbe, len 2 programy lebo DVB-T nefunguje.

Dátum pobytu: júl 2016
Poďakujte používateľovi ratatatabum.