Veľmi som bola spokojná so všetkým, hotel má čisté,pekné izby, jedlo bolo veľmi chutné a bol bohatý výber, veľmi ochotní a milí personál, krásne prostredie, naozaj môžem len odporučiť. Katarína, PLASTIC SLOVAKIA, s.r.o.

Poďakujte používateľovi katusik30.

V hoteli sme boli ubytovaní počas celofiremnej akcie, boli sme veľmi spokojní s ubytovaním, bohatými raňajkami a večerami, profesionálnou obsluhou, aj službami. Hotel je umiestnený v tichej prírodnej oblasti, a v blízkosti turistických chodníkov.

Poďakujte používateľovi AdamM7112.

Hotel má výbornú polohu.
Pripojenie na wifi je rýchle v celom hoteli.
Konferenćné miestnosti s high tech výbavou.
Strava formou švédskych stolov. Výber je úžasný a všetko čerstvé,
Na počasí vonku nezáleží, V hoteli je vždy čo robiť a ponúka veľa doplnkových služieb.
Hotelový bazén, saunový svet, telocvičňa, fitness sú nové a čisté - pre najnáročnejšich. Majú tam dokonca vlastnú telocvičňu.

Odporúčam.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Jozef P.

Od 4.9 do 6.9 sme boli ubytovaní v hoteli Bellevue, kde sme mali celopodnikovú poradu. So službami hotela sme boli veľmi spokojní, raňajky a večere bohaté, a spĺňajú všetky naše požiadavky. Celú akciu nám pripravil p. Bretz, ktorému chceme touto cestou ešte raz poďakovať, a robí hotelu veľmi dobré meno.

Poďakujte používateľovi Adam_Plastic.
Recenzované: 9. augusta 2019

V čase inaugurácie prezidentky SR sme si užívali Vysoké Tatry. Apartmán v hoteli Bellevue s výhľadom - smer Poprad - v husto zalesnenom prostredí bol čarovný. I pohľad na opatrnú medvedicu, ktorá cca o 04,00 ráno prevádzala svoje mláďa cez cestu... Príroda bolo jedno, čo sa nám veľmi páčilo. Hotel ponúkal wellnes, v čase našej návštevy takmer vyľudnený bazén a sedací s tryskami. Súhlasím s lubcom2016, asi kvôli zabezpečeniu hygieny - chlorová voda s výrazne štipľavou nádielkou do očí i nosa. Strava podávaná v jedálni i Slovenskej izbe, chutná, dostatok jedál v ponuke. Sedenie - kde je voľné - tam si sadnete. Doporučujem zaviesť systém... Izba a číslo stola... na celý pobyt. Obsluha - ochotná. Čistota - spokojnosť. Potrebovali sme si oddýchnuť i osláviť narodeniny - podarilo sa. Ďakujeme.

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi Elliana6.