Hotel má výbornú polohu.
Pripojenie na wifi je rýchle v celom hoteli.
Konferenćné miestnosti s high tech výbavou.
Strava formou švédskych stolov. Výber je úžasný a všetko čerstvé,
Na počasí vonku nezáleží, V hoteli je vždy čo robiť a ponúka veľa doplnkových služieb.
Hotelový bazén, saunový svet, telocvičňa, fitness sú nové a čisté - pre najnáročnejšich. Majú tam dokonca vlastnú telocvičňu.

Odporúčam.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Jozef P.

Od 4.9 do 6.9 sme boli ubytovaní v hoteli Bellevue, kde sme mali celopodnikovú poradu. So službami hotela sme boli veľmi spokojní, raňajky a večere bohaté, a spĺňajú všetky naše požiadavky. Celú akciu nám pripravil p. Bretz, ktorému chceme touto cestou ešte raz poďakovať, a robí hotelu veľmi dobré meno.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Adam_Plastic.
Recenzované: 9. augusta 2019

V čase inaugurácie prezidentky SR sme si užívali Vysoké Tatry. Apartmán v hoteli Bellevue s výhľadom - smer Poprad - v husto zalesnenom prostredí bol čarovný. I pohľad na opatrnú medvedicu, ktorá cca o 04,00 ráno prevádzala svoje mláďa cez cestu... Príroda bolo jedno, čo sa nám veľmi páčilo. Hotel ponúkal wellnes, v čase našej návštevy takmer vyľudnený bazén a sedací s tryskami. Súhlasím s lubcom2016, asi kvôli zabezpečeniu hygieny - chlorová voda s výrazne štipľavou nádielkou do očí i nosa. Strava podávaná v jedálni i Slovenskej izbe, chutná, dostatok jedál v ponuke. Sedenie - kde je voľné - tam si sadnete. Doporučujem zaviesť systém... Izba a číslo stola... na celý pobyt. Obsluha - ochotná. Čistota - spokojnosť. Potrebovali sme si oddýchnuť i osláviť narodeniny - podarilo sa. Ďakujeme.

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi Elliana6.
Recenzované: 27. júla 2019

Velka spokojnost! Od pristupu personalu cez cistotu az po super bazen,wellness. No a nemozeme zabudnut na chutne jedlo z ktoreho si asi kazdy vyberie a uplne staci polpenzia :) specialne by sme sa chceli podakovat slecne v kozmetickom salone, pretoze tak spokojna s manikurou a pedikurou som este nebola. Naozaj je vidiet, ze slecnu jej praca bavi a robi to precizne. Prajeme vela stastia a prijemnych zakaznikov :)

Poďakujte používateľovi Lucia B.
Recenzované: 10. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Hotel je pekný, čiastočne zrekonštruované izby vyhovujú aj mierne náročnému hosťovi.
Problem je welness a sauna, tam asi prídete veľmi skoro o nervy.
Bazenová časť je ešte v pohode, voda na plávanie ma správnu teplotu, dva malé sedacie bazény s tryskami sú nonstop obsadené a voda v nich je chlorova až štípu oči.
Novo vybudovaný priestor sauny naprojektoval čistý blázon, ktorý o saune počul asi v dedinskom rozhlase. Je to všetko možné, len nie sauna.
Na satne si pripravte lakte, v sprchovacej časti, ktorá je priebežná budete dostávať rany od prechádzajúcich do bazénov.
Strava je výborná, obsluha až na výnimky skvelá. Zlyháva trochu organizácia sedenia, ale je to závislé od obsluhy.
Možno v budúcnosti sa wellnes zlepší, prebieha rekonštrukcia, ale dovtedy to na 5 hviezd nie je.

1  Poďakujte používateľovi lubco2016.