Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 10. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Hotel je pekný, čiastočne zrekonštruované izby vyhovujú aj mierne náročnému hosťovi.
Problem je welness a sauna, tam asi prídete veľmi skoro o nervy.
Bazenová časť je ešte v pohode, voda na plávanie ma správnu teplotu, dva malé sedacie bazény s tryskami sú nonstop obsadené a voda v nich je chlorova až štípu oči.
Novo vybudovaný priestor sauny naprojektoval čistý blázon, ktorý o saune počul asi v dedinskom rozhlase. Je to všetko možné, len nie sauna.
Na satne si pripravte lakte, v sprchovacej časti, ktorá je priebežná budete dostávať rany od prechádzajúcich do bazénov.
Strava je výborná, obsluha až na výnimky skvelá. Zlyháva trochu organizácia sedenia, ale je to závislé od obsluhy.
Možno v budúcnosti sa wellnes zlepší, prebieha rekonštrukcia, ale dovtedy to na 5 hviezd nie je.

1  Poďakujte používateľovi lubco2016.
Recenzované: 25. júna 2019

Krásne zrekonštruovaný hotel, výborné jedlo a bohatý výber, ako večere tak raňajky. Väčšinou milý personál.
Nemilú skúsenosť sme však mali, keď nás v noci vytopili z horného poschodia vraj nejakí mladíci ktorí to prehnali s alkoholom a nechali pustenú sprchu. Vraj kvôli nim vraj museli otvoriť v noci lobby bar, lebo chceli "robiť tržbu".
V noci sme sa zobudili že niekde dlho tečie voda. Mysleli sme si že sa niekto sprchuje. Odrazu začala tiecť voda zo stropu a pípať požiarny hlásič. Z neho bola tá voda. Mali sme mokrú posteľ a stále viac to pípalo. Manžel utekal na recepciu aby sa prišli pozrieť čo sa to deje. Po preskúmaní nám navrhli (čo považujem za samozrejmosť) náhradnú izbu, dokonca apartmám. Potom sa však zistilo že nie je nič voľné resp. že izby voľné sú ale nie sú upratané. Manžel sa z recepcie vrátil s vedierkom, aby sme chytali vodu. Uteráky ktoré som preložila na posteľ lebo mi bolo ľúto aby nenamokla už nepostačovali.
Ich predstava asi bola že si ľahneme do postele s tým vedierkom uprostred a pípajúcim požiarnym hlásičom nad hlavou. Ďalšia návšteva na recepcii priniesla sklamanie v podobe ponuky využiť neupratanú izbu čo bol nonsens. To už boli tri hodiny ráno. Manžel navrhol na recepcii zistiť či nie je možné že izby síce upratané sú a nie sú evidované v systéme. Stal sa zázrak a ukázalo sa že vedľa nás je uprataná izba. Tak sme sa presťahovali. V tej pôvodnej už mokol strop a aj podhľadový sadrokartón na chodbe.
Bonbónikom č. 1 bolo že alarm v novej izbe začal "popipovať" tiež, našťastie iba občas. Zaspať sa nám podarilo niekedy po štvrtej ráno. Bonbónik č. 2 bol keď sa o pol šiestej ráno rozoznel "požiarny poplach". Bolo to vraj na celom poschodí v dôsledku skratu kvôli vode, ktorá pozatekala samozrejme kade mala menší odpor.
Ráno sme sa na recepcii prehlasovali s tým že vedeli samozrejme čo sa stalo. Vyjadrili suché "prepáčte". Očakávala by som v takomto štvorhviezdičkovom hoteli od nejakej zodpovednej osoby z vedenia hotela napríklad ospravedlnenie napr. v podobe fľaše vína (nie sme na to odkázaní hoci sme pobyt dostali darom), návrhu grátis jednej noci navyše (s vďakou by sme odmietli keďže sme už mali iné povinnosti). Alebo aspoň odpustenie našej útraty za nápoje k večeri čo činilo necelých 20 € za tri dni. Nič z toho sa nestalo.
Škoda že ten pobyt dopadol takto, máme toho precestovaného dosť a toto bola pre nás nová skúsenosť.

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi besanasa.
Recenzované: 31. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Velky ale zastarali hotel. Po zachode behali chrobaky. Steny su popukane a vlhke. Personal je vynikajuci, jedlo je dobre. Bazen ani sauny som nestihol, tak nemozem hodnotit. Konferecne miestnosti su dostacne velke a vybavene.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi C1st1C.
Recenzované: 16. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Oddychový predĺžený víkend. Super ubytovanie. Perfektná strava. Ústretoví personál. Pokojný, tichý hotel. Wellness využitý na maximum. Super poloha hotela.
Boli sme spokojní a radi sa sem opäť vrátime :)

Dátum pobytu: január 2019
1  Poďakujte používateľovi Alex29_90_13.
Recenzované: 21. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Poloha hotela je v celku vyhodna, ako cestou tak i zeleznicou. Areal hotela utulny, recepcia priestranna, az na tu splet chodieb mezdi jednotlivymi budovami, niekoho by mohlo napadnut ze chodba = nevyuzity priestor a teda ekonomickt neefektivny.
Chodby k izbam tmave a osvetlenie reaguje neskoro. Izby aj napriek vypnutemu radiatoru boli prekurovanu. Co treba podotknut je to, ze i male dieta ma svoj uterak s sampony.
Jedla boli kazdu veceru presolene, ci uz polievka ale i druhe. Inak obsluha bola sikovna, o co sme poziadali, to sme dostali.
Celkovo hotelu by prospel upgrade interieru.

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi marekk205.