Recenzované: 27. decembra 2017

Asi v žiadnom inom hoteli som sa nestretla s tým, že by tu tak silno platila veta "Kvantita nad kvalitu". Slovko "Grand" vo vašom názve má skôr zavádzajúci charakter, vidno, že použitie tohto slova v názve nie je viazané zákonom a tak si ho tam môže dať hocikto (ak to tak nie je, pokojne ma opravte:) ). Cieľom mojej recenzie určite nie je nikoho nedajbože urážať alebo osočovať, personál bol poväčšinou milí - pani vo wellnesse má občas síce prístup ako z minulého režimu, kedy si panie predavačky mysleli, že predsa vy od nich niečo chcete - čiže to nebol veľmi proklientský prístup, aký by človek očakával, ale celkovo myslím, že personál bol plusom tohto hotela.

Najväčším plusom je určite jeho poloha a dostupnosť - dobré parkovanie a blízkosť k žel. stanici plus k turistickým trasám a taktiež pekné výhľady najmä na vrcholy Tatier, z ktorých ale hotel podľa mňa málo ťaží - nemyslím izby, ale spoločné priestory ako reštaurácia, bar, terasy, na ktorých by sa dal vychutnávať pokoj a krásy tatranskej prírody :)

K nevýhodám jednoznačne patrí vybavenie izieb - mala som pocit, že som sa vrátila na základnú školu do čias škôl v prírode, avšak ceny boli tento raz za staré, nevkusné vybavenie asi tak trojnásobné v porovnaní s tou školou v prírode. Nehovoriac o tom, že v hoteli nemajú žiadne manželské postele, ako nám bolo na recepcií povedané. Dajú sa akrurát tak spojiť dve jednolôžka, čo však nie je veľmi najšťastnejší spôsob. A to je asi najväčší problém tohto hotela - ceny. Keby boli ceny tak trikrát menšie, tak je to úplne adekvátne za to, čo dostanete, ale takto je to výsmech zákazníkovi. Raňajky boli tak isto masovka, jedlo neurazí, celé to pôsobí veľmi priemerne a "len aby sa nepovedalo" a čo sa mi najviac nepáčilo bolo, že ľudia všetko chytali rukami, poprezerali a vrátili späť - i keď toto je určite problém mnohých hotelov a neviem, do akej miery to vie personál ovplyvniť, možno aspoň nejakým upozornením by to šlo, ale v takejto miere sa nám to ozaj ešte nikde nestalo. Wellness tak isto, nebol veľmi vkusný, nedýchal veľmi upokojujúcou a príjemnou atmosférou, ako by ste čakali od takého hotela, ale hlavná nevýhoda boli opäť ľudia, ktorí sa tam nevedeli správať, tak keby ste dali na steny aspoň zásady saunovania alebo keby sa tam objavil občas nejaký váš zamestnanec, možno by to vytvorilo trošku psychologický tlak na ľudí, že keď už to tam je napísané, nebudú to porušovať. Človek by už pri takýchto hoteloch (minimálne čo sa týka cenovej kategórie) očakával, že aj hostia sa budú vedieť správať, ale tu to vôbec neplatí. A čerešnička na záver sú chýbajúce papuče na izbe a tak každý chodí do wellnesu v tých, čo pred chvíľou behal po vonku.

Celkovo hodnotím hotel neuspokojivo vzhľadom na ceny, ktoré si za svoje služby pýtajú, vedenie by asi malo trošku zmeniť priority a nebyť zameraný len na zisk, lebo hotel ako taký má veľký potenciál.

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi DenisaF23.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ghbell, Manažér v zariadení Grand Hotel Bellevue.Zodpovedané: 2. januára 2018

Dobrý deň. Ďakujeme Vám za hodnotenie hotela.
Grand Hotel Bellevue je zameraný na kongresovú klientelu. Izby sú priestorovo menšie a veľká časť má oddelené postele. Začali sme s postupnou rekonštrukciou.
Čo sa týka cenovej politiky, ponúkame pobytové balíčky, kde cena zahŕňa ubytovanie s polpenziou, celodenný vstup do wellness, fitness centra, parkovanie a iné bonusy.
V čase, kedy ste hotel navštívili, sú ceny najvyššie, odvodené od dopytu.
Čo sa týka strediska wellness - vieme o probléme, na ktorý upozorňujete. Veľmi ťažko však môžeme zodpovedať za správanie klientov.
Dúfame, že aj napriek uvedeným skutočnostiam, si za svoj ďalší pobyt Vysokých Tatier zvolíte Grand Hotel Bellevue.
Prajeme Vám úspešný rok 2018.

Recenzované: 27. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Doporucil by som pri rekonstrukcii hotela na zvukovu izolaciu.Nasa izba 725 susedila z miestnostou pre chyzne ktore od 7hodiny preberali svoje sukromie.Bud zlepsit izolaciu alebo pracovne nasadenie.Ak prebieha rekonstrukcia izieb tak by bolo dobre na to vopred upozornit alebo upravit cenu a nie aby sa po hotely vrtalo o 7hod rano.Ako dnes 27.12.2017.
Manzelska postel urobena z dvoch jednolozok ktore sa rozchadzaju.
To je vsetko co by som hanil.
Inac spokojnost.
Len tych hviezdiciek je na zalostny stav izieb vela.

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi KatarinaTr.

Dobrý deň. Ďakujeme Vám veľmi pekne za recenziu.
Mrzí nás, že ste boli rušení hlukom. S chyžnými sme rozprávali, upozornili ich na sťažnosť. Škoda, že ste nám na problém neupozornili už počas Vášho pobytu.
Izby postupne prechádzajú rekonštrukciami. Postele budú ďaleko komfortnejšie.
Veríme, že pri Vašej ďalšej návšteve Vysokých Tatier si opäť vyberiete Grand Hotel Bellevue.
Prajeme Vám príjemné zážitky v roku 2018. Dúfame, že aj s nami.

Recenzované: 11. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Trochu "starší" typ hotela, dobrý a dostupný welness, bezproblémové parkovanie, dobrá poloha hotela, ochotný personál, kuchyňa trochu jednoduchšia ale stačí, slušné izby, možnosť ubytovania so psom...

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi PeterB11305.

Dobrý deň.
Ďakujeme Vám veľmi pekne za hodnotenie. Izby sme začali rekonštruovať. V kuchyni by tiež mali nastať zmeny.
Dúfame, že k Vašej spokojnosti.

Prajeme Vám príjemné zážitky v roku 2018.

Recenzované: 8. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Tento hotel rozhodne neodporucam, nazyvat ho grand hotelom so 4 hviezdickami je velka odvaha.
Papuce na izbe do wellness nie su...
Kuchyna velmi slaba, v sobotu vecer nema hotelovy host po 22:00 moznost ziadneho posedenia- loby bar je zavrety a az mate smolu a dolny bar je rezervovany pre uzavretu spolocnost... nemate kam ist.
Slovenska restauracia je jeden velky omyl!!! Kuchyna velmi zla- kuchar naozaj nevie varit a ponuka nebola ,,in,, uz pred 20 timi rokmi. Personal celeho hotela sa tvari,, co otravujete?!!!!,,

Smeti na stole vo vstupnej hale kludne vydrzia aj 3 dni- viac som to nesledovala... odisli sme.
Izby viac ako retro. Na nasom balkone sa stolicky nenachadzali....

A bonus zle nacipovana vstupna karta- pani vo wellness sa na nas doslova vykricala, ze co chceme ked sme si nezaplatili!!!
No mylila sa nas pobyt zahrnal aj sauny- ale kedze sme do nej chceli ist v sobotu o 18:00 a do 19:30 sme riesili vstup a saunovy svet (svet je od 15-21:00 hod) sa nam to nepodarilo, ako bonus, mali sme sucast balika proceduru, ale pani nas nemala ,,kam zapisat,, lebo ma ,,plno,, cize sme proceduru nemali, ale ani ziadnu kompenzaciu....

Dátum pobytu: október 2017
1  Poďakujte používateľovi SonaJ54.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ghbell, Manažér v zariadení Grand Hotel Bellevue.Zodpovedané: 20. októbra 2017

Dobrý deň. Vaše negatívne hodnotenie nás zaskočilo a úprimne nás mrzí. Radi by sme túto situáciu riešili podrobnejšie s kompetentným personálom. Poprosíme Vás napísať presný termín Vášho pobytu. Ďakujeme za Vaše pochopenie.

Recenzované: 4. októbra 2017

Hotel s veľmi dobrou polohou (dostupný autom - veľké parkovisko, aj vlakom - blízka stanica TEŽ) a krásnym výhľadom, či už na Tatry alebo na Poprad. Zariadenie izieb je trochu "retro", rekonštrukcia prebehla už pred niekoľkými rokmi, ale ten "socialistický look" v konečnom výsledku nebol nijako rušivý. Kúpeľne priestranné. Osobne by som ocenila dobré svetlo nad niektorým zrkadlom. Izby vo výškovej časti majú balkóny, na ktorých sú aj stoličky, tak sa dá posedieť aj na balkóne a pokochať sa výhľadom.
Hotel ponúka, okrem bazéna, aj thajské masáže (vyskúšala som, sú vynikajúce, hodinová full body 35€ +pre ubytovaných zľava 5% z ceny), kozmetiku (vyskúšala som masáž +líčenie, tiež super). V suteréne je aj obchodík s darčekovými predmetmi.Tento nápad je podľa mňa veľmi dobrý, avšak, keď som si chcela niečo kúpiť, napriek tomu, že mal byť otvorený, nikto v ňom nebol a bol zamknutý, tak som si nekúpila nič, je to ich škoda. Sklamaním bola pre mňa ich Slovenská reštaurácia. boli sme tam aj na obede aj na večeri, ale asi by mali zmeniť kuchára. Mäso bolo totálne vysušené, Bravčová panenka bola robená v plátkoch, trochu to zachránila omáčka, lebo bola úplne suchá a šalát s kuracím mäsom bol fiasko. Plátky kuracích pŕs boli totálne vysušené, v podstate ako keby náhrada krutónov v šaláte. Šúľance s orechami alebo strúhankou boli polotovar bez chuti. Tá kuchyňa to dosť pokazila. Inak, obsluha milá, príjemná. V budúcnosti ich služby ešte využijem, ale na obed a večeru pôjdem mimo :-)

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi sylvia655.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ghbell, Manažér v zariadení Grand Hotel Bellevue.Zodpovedané: 11. októbra 2017

Dobrý deň. Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie.
Hotel budeme od tohoto roka postupne rekonštruovať. Keď prídete budúci rok, veríme, že Vás privítajú už nové útulné izby.
Čo sa týka Vašej nespokojnosti so Slovenskou reštauráciou, plánujeme tiež čiastočné zmeny v jedálnom lístku. Veríme, že aj napriek negatívnej skúsenosti vyskúšate jej kuchyňu opäť. Vašu negatívnu skúsenosť však budeme tlmočiť zodpovednému pracovníkovi.

Prajeme Vám príjemné dni. Budeme radi, ak si pri ďalšom pobyte Vysokých Tatier opäť vyberiete Grand Hotel Bellevue.