Zrecenzované: 2. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Výborné jedlo, krásne a vždy čisté priestory, veľké parkovisko, veľký welness, slabá káva, drahšie občerstvenie, nepohodlná prístelka, veľa možností na športovanie, priestranné izby, veľmi dobrá poloha.

Termín ubytovania: september 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi 303michal_.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ghbell, Manažér v zariadení Grand Hotel Bellevue.Zodpovedané: 4. septembra 2017

Dobrý deň. Ďakujeme za hodnotenie. V blízkej dobe plánujú majitelia rekonštrukcie izieb, ale i úpravu cien. Veríme, že sa prídete o zmenách, ktoré uvádzame, presvedčiť.

Zrecenzované: 1. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Výborný a dobre situovaný hotel priamo vo Vysokých Tatrách. Parkovanie na jednotku, ochotný personál, baby friendly. Čisté izby, výborný wellness a skvelá strava. Na požiadanie nebol problém ani s detskou postieľkou. U

Termín ubytovania: júl 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Mirco S.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ghbell, Manažér v zariadení Grand Hotel Bellevue.Zodpovedané: 17. júla 2017

Dobrý deň. Ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Zrecenzované: 9. mája 2017

Pri našom pobyte sme mali obrovský Lux apartmán, ktorý bol ale priamo nad diskotékovým barom. Bolo v ňom chladno, trochu trvalo, kým sa vykúril, čakali sme na to v lobby bare pri varenom víne. Inak bol nádherný, ale výhľad nič moc. Lacnejšie apartmány majú výhľad oveľa krajší. Väčšina personálu boli starší ľudia, ale naozaj veľmi milí a úslužní. Hotel má squash, telocvičňu, bowling, fitko, wellness s ochladzovacím bazénikom vonku, Jedlo bolo výborné, aj raňajky aj večere, aj obed v Slovenskej reštaurácii. Wellnes pôsobí už trochu ošumelým dojmom. Lehátok v tepidáriu je málo - asi osem, na oddych treba ísť k bazénu, kde zase výskajú deti.
Štandardné izby sú naozaj priestranné, jednoducho zariadené. Ak sa po túre radi hodíte do bazéna, alebo do vírivky, odporúčam. Ak chcete väčšinu času tráviť vo wellnese, tak na dva dni je to OK. Ešte bolo super - hra na klavíri po večeroch a usádzanie k stolu pri raňajkách aj večeriach. Osobne sa mi viac páči počkať pred dverami ako bezcieľne blúdiť pomedzi stoly s tanierikom a hľadať miesto.

• Termín ubytovania: máj 2017, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Johana F.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ghbell, Manažér v zariadení Grand Hotel Bellevue.Zodpovedané: 17. mája 2017

Dobrý deň. Ďakujeme Vám za hodnotenie hotela. Hotel bude čiastočne prechádzať rekonštrukciou. Momentálne sa robí oprava izieb. Určite príde i na bazén.

Aj napriek drobným nedostatkom, ktoré uvádzate, sme radi, že ste sa u nás dobre cítili.

Pekný deň.

Zrecenzované: 19. apríla 2017

Minulý rok sme si cez zľavu dňa s manželom kúpili 3 dňový pobyt - ODPORÚČAM :)
Hotel, welness a reštaurácia je nádherný, čistučký, krásny :) cez náš pobyt bola v hoteli aj svadba, ale vôbec sme to nepociťovali.

• Termín ubytovania: máj 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi LydiaOros.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ghbell, Manažér v zariadení Grand Hotel Bellevue.Zodpovedané: 26. apríla 2017

Dobrý deň. Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Veríme, že prídete do Grand Hotela Bellevue opäť.

Zrecenzované: 29. januára 2017

Super pekna izba s chladnickou a tv. Samozrejmost kupelna s vanou. Bezplatne parkovisko. Super svedske ranajky a vecere. Dobre a lahodne napoje. Pekny welnes s 20m basenom a dvoma virivkami. Vecer hra klavir, jemne kludne pesnicky. Bowling k dispozicii, kalceto, biliadove stoly-pool. Procedury, zabaly, inhalacie.
Zhrniem jeden z najlepsich wellnes hotelov v Tatrach. U mna v prvej patke.

• Termín ubytovania: január 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi PeterM10369.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ghbell, Manažér v zariadení Grand Hotel Bellevue.Zodpovedané: 23. februára 2017

Dobrý deň. Ďakujeme Vám veľmi pekne. Radi čítame takéto pozitívne hodnotenia od hostí.