2025127 recenzií
Recenzované: 9. mája 2017

Pri našom pobyte sme mali obrovský Lux apartmán, ktorý bol ale priamo nad diskotékovým barom. Bolo v ňom chladno, trochu trvalo, kým sa vykúril, čakali sme na to v lobby bare pri varenom víne. Inak bol nádherný, ale výhľad nič moc. Lacnejšie apartmány majú výhľad oveľa krajší. Väčšina personálu boli starší ľudia, ale naozaj veľmi milí a úslužní. Hotel má squash, telocvičňu, bowling, fitko, wellness s ochladzovacím bazénikom vonku, Jedlo bolo výborné, aj raňajky aj večere, aj obed v Slovenskej reštaurácii. Wellnes pôsobí už trochu ošumelým dojmom. Lehátok v tepidáriu je málo - asi osem, na oddych treba ísť k bazénu, kde zase výskajú deti.
Štandardné izby sú naozaj priestranné, jednoducho zariadené. Ak sa po túre radi hodíte do bazéna, alebo do vírivky, odporúčam. Ak chcete väčšinu času tráviť vo wellnese, tak na dva dni je to OK. Ešte bolo super - hra na klavíri po večeroch a usádzanie k stolu pri raňajkách aj večeriach. Osobne sa mi viac páči počkať pred dverami ako bezcieľne blúdiť pomedzi stoly s tanierikom a hľadať miesto.

Dátum pobytu: máj 2017
Poďakujte používateľovi Johana F.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ghbell, Manažér v zariadení Grand Hotel Bellevue.Zodpovedané: 17. mája 2017

Dobrý deň. Ďakujeme Vám za hodnotenie hotela. Hotel bude čiastočne prechádzať rekonštrukciou. Momentálne sa robí oprava izieb. Určite príde i na bazén.

Aj napriek drobným nedostatkom, ktoré uvádzate, sme radi, že ste sa u nás dobre cítili.

Pekný deň.

Recenzované: 19. apríla 2017

Minulý rok sme si cez zľavu dňa s manželom kúpili 3 dňový pobyt - ODPORÚČAM :)
Hotel, welness a reštaurácia je nádherný, čistučký, krásny :) cez náš pobyt bola v hoteli aj svadba, ale vôbec sme to nepociťovali.

Dátum pobytu: máj 2016
Poďakujte používateľovi LydiaOros.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ghbell, Manažér v zariadení Grand Hotel Bellevue.Zodpovedané: 26. apríla 2017

Dobrý deň. Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Veríme, že prídete do Grand Hotela Bellevue opäť.

Recenzované: 29. januára 2017

Super pekna izba s chladnickou a tv. Samozrejmost kupelna s vanou. Bezplatne parkovisko. Super svedske ranajky a vecere. Dobre a lahodne napoje. Pekny welnes s 20m basenom a dvoma virivkami. Vecer hra klavir, jemne kludne pesnicky. Bowling k dispozicii, kalceto, biliadove stoly-pool. Procedury, zabaly, inhalacie.
Zhrniem jeden z najlepsich wellnes hotelov v Tatrach. U mna v prvej patke.

Dátum pobytu: január 2017
Poďakujte používateľovi PeterM10369.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ghbell, Manažér v zariadení Grand Hotel Bellevue.Zodpovedané: 23. februára 2017

Dobrý deň. Ďakujeme Vám veľmi pekne. Radi čítame takéto pozitívne hodnotenia od hostí.

Recenzované: 24. augusta 2016

Skvelý hotel, milý a ochotný personál, výborná kuchyňa , izby čisté, útulné.
Welnes- super, veľky bazen, sauny...
Výborná lokalita hotela, blízko centra.
Veľká spokojnosť, už roky sa tam radi vraciame.

Dátum pobytu: august 2016
Poďakujte používateľovi Lienka007.
Recenzované: 14. augusta 2016

Hotel slušne zrekonštruovaný. Spokojnosť s personálom lobby baru.
Slovenská reštaurácia na slušnej úrovni, veľmi milý čašník .
Pobyt však dokáže pokaziť dojem keď vstup do wellnessu vám už nedoporučia pól hodinu pred ukončením, ak chcete ísť do sáun viackrát, zakaždým si musíte vybavovať
vstupnú kartu,za thajskú masáž musíte mať so sebou peniaze v hotovosti, vrchol je keď vás čašník nevpustí do reštaurácie pretože pre platiacich
hostí nemá miesto /pritom poloprázdna /, keď vám obsluha v bowlingu pri záverečnej
vypne bowling tak že ani nemôžete dohrať hru, keď idete teda radšej do nočného baru
a zistíte že vôbec nie je otvorený -v sobotu večer o desiatej! a keď sa Vám to stane všetko v priebehu troch hodín ťažko budete odchádzať spokojný a pritom sme tu nechali
vyše 800€ za nejakých 40 hodín !!! V budúcnosti určite iný hotel.

Dátum pobytu: august 2016
5  Poďakujte používateľovi jodomir2016.