Recenzované: 20. augusta 2017

Chata Brncalka je chata umiestnena v krasnom prostrei Vysokych Tatier. So sluzbami sme maximalne spokojne- sice sme si dali len obed, ale bolo vidno, ze zamestnanci su skvele zohrati a pri takom mnozstve ludi sme cakali na jedlo len 5 minut. Mozem skontatovat ,ze na chate sme mali tie najlepsie bryndzove halusky na svete. Stali 7 eur, ale naozaj za to stali- poctive bryndzove a porcia, ktora da zabrat aj chlapovi. Naozaj famozne. uz teraz sa tesim ako si ich dam nabuduce. :-)

Dátum pobytu: august 2017
2  Poďakujte používateľovi GabrielaP3824.
Recenzované: 28. júla 2017

Nenáročná túra na chatu, ktorá je umiestnená v nádhernom prostredí, obkolesená tatranskými štítmi. Ceny zodpovedajú vysokohorskému charakteru. V zimných mesiacoch tu slnko veľmi nesvieti. Odporúčam sem ísť v lete.

Dátum pobytu: február 2017
Poďakujte používateľovi airtru.
Recenzované: 20. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Krásna,prekrásna chata :) odporúčam aj pre rodiny s menšími deťmi,žiadna náročná túra :) príjemné,krásne prostredie ako celé Tatry

5  Poďakujte používateľovi Alex29_90_13.
Recenzované: 8. septembra 2016

Jedna z najkrajších túr vo Vysokých Tatrách. Odporúčam sa vyviesť lanovkovou na Skalnaté pleso a odtiaľ sa vydať smerom na Svišťovku ( 45 m ) pri ceste je veľa kamzíkov. Odtiaľ smerom ku zelenému plesu. Na chate je možné sa ubytovať alebo sa najesť a občerstviť.

Dátum pobytu: august 2016
4  Poďakujte používateľovi Vladimir R.
Recenzované: 14. augusta 2015

Malebné prostredie Zeleného plesa, Jastrabieho štítu, Kežmarského štítu, Medeného vodopádu učaruje každému. Nenáročná túra dolinou Kežmarskej Bielej vody a dolinou Zeleného plesa. Na chate je skvelá kuchyňa, skvelé hutné polievky, možnosť posedenia v okolí chaty na terasách ako aj v interiéri chaty. Veľmi milý a ochotný personál. Chata je otvorená nepretržite a počas turistickej sezóny aj veľmi navštevovaná a treba sa pripraviť na záľahu turistov. Odporúčam aj návštevu Trojrohého a Veľkého Bieleho plesa asi 30 minút po červenej značke nad chatou. Tieto plesá sa nachádzajú na rozmedzí Vysokých a Belianskych Tatier. Čarovné miesto.

Dátum pobytu: august 2015
2  Poďakujte používateľovi Frantisek P.