Tripadvisor
Vysoké Tatry
Recenzované: 5. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Vrelo odporúčam hotel Sliezsky dom. Nadpriemerná spokojnosť najmä s gastronómiou(vynikajúce domáce jedlá), izbou(čistotou), personálom, wellness-om a samozrejme lokalitou, v akej sa hotel nachádza. Keď sa ma niekto spýta, kam má ísť na dovolenku na Slovensku, tak toto je to miesto, kde nemám, čo vytknúť. Ďakujeme za milých, usmievavých čašníkov, ústretových recepčných a ochotných, priateľských šoférov. Je to miesto, kde sa treba vrátiť. Žije to tam príjemnou atmosférou.

Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi klarasalagova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia LenkaB245, Manažér v zariadení Horský hotel Sliezsky dom.Zodpovedané: 26. apríla 2019

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na vašu prípadnú ďalšiu návštevu :)
prajeme pekný deň. SD

Recenzované: 7. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Nádherne prostredie, krásny a útulný hotel, čisté izby s krásnym výhľadom na hory, neuveriteľne chutné jedlo a obsluha na ***** za čo by sme sa chceli špeciálne poďakovať, pretože v dnešnej dobe natrafiť na vždy usmiateho,starostliveho a všímavého čašníka je zázrak! A to robí naozaj veľmi veľký dojem, na hostí a ich spokojnosť ! Ďakujeme Náš pobyt bol od 5.11 - 7.11 :)

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi denisakuc.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia LenkaB245, Manažér v zariadení Horský hotel Sliezsky dom.Zodpovedané: 17. novembra 2018

Dobrý deň Denisa, ďakujeme za vaše hodnotenie s motivačným významom :) Špeciálne poďakovanie sme posunuli ďalej a pán čašník má ešte krajší deň :) Tešíme sa na ďalšiu návštevu!

Recenzované: 11. októbra 2018

So sluzbami hotela mame nie zrovna dobru skusenost.
Hotel je naozaj v krasnom prostredi a samotny hotel ma tiez pekny interier, vsetko nove a zrekonstruovane. Boli sme tu na wellness, ktory sme dosali vo forme voucheru ako darcek. Pristup zamestnancov bol velmi zvlastny. Na recepcii nam k nasmu voucheru nepovedali nic konkretne, a celkovo sa tvarili, ze ich ako zakaznici ani nezaujimame. Prava ruka nevie co robi lava. V ramci voucheru sme mali aj obcerstvenie v restauracii. Ked som sa spytala, ze ako nas obluzia, ked si moj voucher nechali na recepcii, tak recepcny povedal, ze o vsekom vedia. Opak bol pravdou, v restauracii na nas pozerali, ze o com o hovorime a samozrejme volali na recepciu aby sa opytali co robit. Obsluha inak hrozna, drza a pomala. Vobec si nas nevsimali a nikto sa ani nezaujimal, ci si vobec chceme nieco objednat. Ponuka dezertov velmi slaba, ponukaju iba jablkovu strudlu.
Wellness mensie, male sauny, ale mali sme ho len pre seba, takze stacil. Je odtial nadherny vyhlad na velicke pleso a vodopad, skutocna romantika. K dispozicii je aj spickova jacuzzi.

Dátum pobytu: september 2018
1  Poďakujte používateľovi danielasebekova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia LenkaB245, Manažér v zariadení Horský hotel Sliezsky dom.Zodpovedané: 20. októbra 2018

Dobrý deň p. Daniela, v prvom rade vám chceme poďakovať za vaše hodnotenie. Mrzí nás však vaša nespokojnosť a chceme vás poprosiť o malú pomoc, pri riešení situácie. Ak vás to nebude obťažovať, viete nám prosím napísať deň a približný čas, kedy ste náš hotel navštívili ? Veľmi nám to pomôže aby sme to mohli prekontrolovať a následne vyhodnotiť. Príjmite prosím zatiaľ naše ospravedlnenie.
ďakujeme

Recenzované: 8. októbra 2018

Otrasny pristup personalu hotela, ktoremu na zakaznikovi zalezi ako na poslednom, mozno preto to tu ziva prazdnotou. Predrazene sluzby, clovek tu minie priemerny slovensky mesacny plat ale ze by mal dobry pocit z pobytu to nie. wellness by kapacitne pri obsadenom hoteli ani nestacil. Odporucam sa hotelu vyhnut a nezabezpecovat si cez nich ani vystup na gerlach, to vas potom mozu iba viac obsmeknut.

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi ninap177.

Dobrý deň, veľmi nás mrzí vaša skúsenosť. Chceme vás pekne poprosiť, pomôcť nám a napísať konkrétny prípad s vašou nespokojnosťou s našim personálom. Veľmi nám tak pomôžete pri vyvodení prípadných dôsledkov. Len pre malé upresnenie, výstup na Gerlach zabezpečujeme bez marže.
ďakujeme

Recenzované: 31. augusta 2018

Tento hotel sa neda obist, je majestatny, po rekonstrukcii ako si opeknel. Tak sme po treku na Polsky hreben zastavili na obcerstvenie, ktore ponukaju, ci uz v turistickej kategorii, alebo v hotelovej. Letnu terasu sme si neuzili, pre horsie pocasie nebola v prevadzke, ale vynahradila nam ho bufetova turisticka restauracia, ktore je moderna, prijemna, poskytuje dost miesta, tiez dost elektrickych zasuviek, usb pripojeni, ale tiez aj internetove pripojenia. Je to samoobsluha s velkym vyberom jedla v dobrej kvalite. Capovali klasicku kombinaciu Bazant - Krusovice, ale nasiel som aj remeselne pivko, sice vo flaske, a islo o regionalny Buntavar, co je super. Skoda len, ze v ponuke mali len jeden druh pivka, ale zase trebalo slapat dalej. Zo sluzbami sme boli spokojni, a ked tomu priratam davnejsiu nastevu v hotelovej restauracii, pri inej turistickej akcii, dojem je nadstandardny.

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi karols175.