Vysoké Tatry

Recenzia Iba.Tu Bistro

Iba.Tu Bistro
Na pozícii č. 4 spomedzi 10 Reštaurácie v Vysokých Tatrách
Zrecenzované: 17. septembra 2019

Ochutnali sme pastrami a deti wafle-čo k tomu dodať-gundže za ušami,chutilo nám preveľmi..oslovilo nás priestranné prostredie a milý detský kútik,príjemná obsluha už bola len čerešničkou na torte;)
Tešíme sa na ďalšiu návštevu!

1  Poďakujte používateľovi Mezulka.

Zrecenzované: 17. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Bistro sme navstivili uz niekolkokrat. Obed zaciname polievkou dna, ktora bola zatial vzdy velmi chutna. Z hlavnyh jedal som vyskusala salaty, ktore boli vsetky vyborne dochutene. Ako dezert odporucam vyskusat waflu s mascarpone a lesnym ovocim, velmi dobre, no velke, takze idealne najskor 2 hodiny po obede. Co sa tyka vybavenia, maju tam celkom velky detsky kutik, priestrannu terasu a velmi ciste wc aj s prebalovacim pultom! Idealne pre rodiny s detmi! Bistro navstivime urcite este velakrat takze jednoznacne odporucam!

1  Poďakujte používateľovi NikolaG24.
Zrecenzované: 17. septembra 2019

Po jednej narocnejsej ture v Tatrach sme dostali tip na burger, tak reku "podme ochutnat". Nemal som velke ocakavania, ale to sa zmenilo hned po prvom hryze. Tak perfektny burger som uz dlho nejedol. A o tych omackach ani nehovorim. Boli sme styria a kazdy si dal inu omacku a vsetky perfektne. Mazelka si nebola ista, ci je spravny napad dat si batatove hranolky s burgrom z toho dovodu, ze malokde ich vedia spravne pripravit, ale tu jej chutili asi najviac. A ako ceresnicka na torte capovane nealko pivko pre soferov.

2  Poďakujte používateľovi JozkoChovanec.
Zrecenzované: 17. septembra 2019

Veľmi chutné hamburgery za adekvátne ceny, úžasné a originálne dresingy, najlepšie batatové hranolky! A k tomu super čapované pivko

1  Poďakujte používateľovi Patrícia C.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Iba.Tu Bistro, si pozreli aj

Starý Smokovec, Prešovský kraj
Starý Smokovec, Prešovský kraj

Tatranská Lomnica, Prešovský kraj

Vysoké Tatry, Prešovský kraj
Tatranská Lomnica, Prešovský kraj

Navštívili ste Iba.Tu Bistro? Podeľte sa o svoje zážitky!