“Po narocnej ture, zasluzena odmena”
Recenzia Iba.Tu Bistro

Iba.Tu Bistro
Na pozícii č. 4 spomedzi 10 Reštaurácie v Vysokých Tatrách

Po jednej narocnejsej ture v Tatrach sme dostali tip na burger, tak reku "podme ochutnat". Nemal som velke ocakavania, ale to sa zmenilo hned po prvom hryze. Tak perfektny burger som uz dlho nejedol. A o tych omackach ani nehovorim. Boli sme styria a kazdy si dal inu omacku a vsetky perfektne. Mazelka si nebola ista, ci je spravny napad dat si batatove hranolky s burgrom z toho dovodu, ze malokde ich vedia spravne pripravit, ale tu jej chutili asi najviac. A ako ceresnicka na torte capovane nealko pivko pre soferov.

2  Poďakujte používateľovi JozkoChovanec.

Veľmi chutné hamburgery za adekvátne ceny, úžasné a originálne dresingy, najlepšie batatové hranolky! A k tomu super čapované pivko

1  Poďakujte používateľovi Patrícia C.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Iba.Tu Bistro, si pozreli aj

Starý Smokovec, Prešovský kraj
Starý Smokovec, Prešovský kraj

Tatranská Lomnica, Prešovský kraj

Vysoké Tatry, Prešovský kraj
Tatranská Lomnica, Prešovský kraj

Navštívili ste Iba.Tu Bistro? Podeľte sa o svoje zážitky!