Vysoké Tatry
Recenzované: 13. augusta 2019

Po príchode na recepciu do rezortu Hrebienok sme sa chceli ubytovať. Avšak recepčná nemohla dohľadať našu rezerváciu a na voucher od slevomatu nám povedala že nevyzerá ako ich [doklad]. Boli sme prekvapení, pretože sme prišli vyše 200km, večer do hotela unavení a neočakávali sme že by sa vyskytli nejaké problémy s ubytovaním. Zhodou okoľností bol na recepcii aj riaditeľ rezortu, ktorý s nami začal situáciu riešiť. Neskutočne neprofesionálne sa vyjadroval o "vydrbanom" Zľavomate, bolo vidieť že mu veľmi vadí keď prídu hostia na pobyt zakúpený inak ako priamo cez hotel alebo cez booking. Po krátkej investigácii zavolal na číslo uvedené na voucheri a zistil že ponuka skutočne nieje od vedenia rezortu ale od súkromnej osoby, ktorá v rezorte vlastnila 20 apartmánov. Rezort tieto apartmány od súkromnej majiteľky odkúpil. Pani majiteľka Kušmíreková dala rezortu vedieť ktoré apartmány už má rezervované na ktoré termíny. Recepcia rezortu si ale náš (a predpokladám, že nie jediný) termín nezapísala do ich hotelového systému a preto nastali problémy pri našom príchode. Nakoniec sme boli ubytovaní v malej garzonke na prízemí, si výhľadom akurát tak na recepciu a detský kútik, namiesto veľkého luxusného apartmánu na voucheri. Počas nášho pobytu, pri prechode okolo recepcie, sme zaznamenali ďalšie dva rovnaké problémy, zaváňalo to systematickým znehodnocovaním pobytov ľuďom cez Zľavomat zo strany rezortu.

Kontaktovali sme Slevomat, ten nám potvrdil že z ich strany bola rezervácia vytvorená. Rezerváciu dohodli so spomínanou pani Kušmírekovou. Kontaktovali sme ju teda, po veľmi nepríjemnom telefonáte tvrdila, že ona informáciu o našej rezervácii pokytla hotelovej recepcii. Avšak na recepcii našu rezerváciu nevložili do ich hotelového systému. K pochybeniu jednoznačne došlo na strane rezortu. Po telefonickej konfrontácii s pánom riaditeľom nám bolo hnusne povedané že môžeme byť radi že sme vôbec boli ubytovaní, že nám bolo poskytnuté adekvátne ubytovanie a napriek jasnej chybe zo strany rezortu pán riaditeľ nadalej kydal na Zľavomat. Nebolo nám posyktnuté čo sme si zaplatili, nedostali sme welcome drink ktorý bol súčasťou voucheru, izba nebola druhý deň nášho pobytu uprataná, napriek tomu že sme vyvesili cedulu "Upratať prosím". Žiadosti o kompenzáciu boli pánom riaditeľom rezortu vysmiate, že nič nedostaneme lebo on je v strate už teraz, napriek tomu že sme nikdy nežiadali o vyslovene peňažnú kompenzáciu. Priznanie si chyby, ospravedlnenie, možno nejaký zľavový voucher na nasledujúci pobyt by urobil ohromný rozdiel. Ak pán majiteľ rieši všetky sťažnosti takto, čudujem sa že je ešte v biznise. Pár lekcií na tému riešenia sťažností určite potrebuje. Namiesto rozumného riešenia situácie sme sa stretli s nemiestnou drzosťou, výsmechom a ponižovaním na druhotriednych klientov, len na základe toho že sme pobyt zakúpili cez Slevomat.

Tip na izbu: not on ground floor
Poďakujte používateľovi Glandolin.
Recenzované: 8. júla 2019 cez mobilné zariadenie