Recenzované: 27. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Vrele odporuuuucam.
Nedavno sme tu boli s manzelom a takmer 3 rocnou dcerkou.
Penzion ma prekvapil milou rodinnou atmosferou, kde vladla atmosfera "sme tu pre vas". Skvela poloha v blizkosti Vysokych tatier a aj žel.stanice a oceňujem aj sukromné parkovisko pri penzione. A čo ma najviac dostalo, to bola čistota a skvele jedlo. Aaa nezabudli aj na najmenších. Možu sa hrať tak v vnutri ako aj vonku. Len mi trošku chybal taky maličky jedalny listok pre deti. Objednali sme vyvar pre dcerku, no ten bol tak silny a asiii cesnakovy, že ho nevedela zjesť Inak pre dospelych skvely My sme sa skvelo najedli na večeru aj na raňajky. A môżem povedať, že ponuka pri raňajkach bola hotelova...vlastne lepšia. Mali domaci chlebik aj pečivo, domaci sirup aj džem. Dokonca cibuĺový. Ten nám ponúkli pred večerou....bez odmeny a bol vynikajuuiuuuci.p.s
Inak pri vzniknutych malickych nedostatkou, majiteĺ bol v pohotovosti a hned všetko vyriešil. Dokonca sme dostali detsku postielku gratis.GRATULUJEM MAJITELOM isto sa tam v lete vratim

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi Lenka D.
Recenzované: 12. marca 2018

Tento penzión spĺňa vynikajúce kvality na ubytovanie, má príjemnú atmosféru, vhodné aj pre rodiny s deťmi, strave sa nedá nič vytknúť, personál je takisto na úrovni, prostredie je ako vnútri tak aj okolo penziónu pekné.

Dátum pobytu: jún 2017
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi lacko49.
Recenzované: 18. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Naozaj veľmi odporúčam zastaviť a najesť sa v tejto reštaurácií. Jedlo bolo čerstvé a veľmi chutné. Personál milý a ochotný. Jedna z najlepších reštaurácií v akej sme jedli. Žiadne polotovary ale naozaj poctivo pripravené jedlo.

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi ZuzanaZ119.
Recenzované: 2. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Jedlo bolo výborné taktiež aj nápoje.
Reštaurácia bola čistá mohla by byť trošku väčšia , ale inak v pohode .V reštaurácii sa dá sedieť vo vnútri aj vonku . Pre deti je tam trampolína ktorá sa nachádza vedľa reštaurácie . Reštaurácia má pekný výhľad na Vysoké Tatry .

Dátum pobytu: máj 2017
2  Poďakujte používateľovi jurajkondula.
Recenzované: 11. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Izba bola cista a jedlo super.hlavne ranajky podomacky vyrobeny chlieb roznych prichuti a bol fakt superpersonal bol v poriadku a majitel bol taktiez prijemny .isto sa tam este niekedy vratime.....

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi Natália O.