Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 14. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Vo Vile Olivia sme boli uz po druhy raz a boli sme opät velmi spokojni. Ubytovanie super, pohodlne, velmi pekne zariadeny apartman. Boli sme s malym dietatom, k dispozicii postielka, detska stolicka, detsky kutik. Personal velmi mily, ustretovy. Mozeme len a len odporucat. Prideme opät :)

Dátum pobytu: december 2018
Poďakujte používateľovi kanikova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia APLENDSLOVAKIA, recepcia v zariadení APLEND Vila Olívia.Zodpovedané: 14. januára 2019

Dobrý deň pani Kaniková,
ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Sme radi, že ste sa u nás cítili príjemne a veríme, že naše ubytovacie zariadenie opäť čoskoro navštívite. Prajem pekný deň, s pozdravom Mgr. Adriána Martinková/Aplend

Recenzované: 1. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi milé prekvapenie nás čakalo v ubytovaní vila Olivia z dielne Aplend. Úprimné privítanie recepčného Janka, ktorý sa nám staral o bezproblémové ubytovanie, integrovanie do úžasného prostredia ktoré Vila Olivia ponuka, cez uzasné občerstvenia v cherry bare. Ubytovanie v apartmáne 2+2 ideálne pre štvorčlennú rodinu nám vzalo slová z pier.... moderné, útulné, štýlovo zariadené, čisté, a nebudeme klamať pomer k cene výborný. Super lokalita, všade blízko, určite sa vrátime. Tak isto pozdravujeme a ďakujeme za milý a ústretový prístup slečne Martinkovej a recepčnemu Jankovi, ste ľudia na správnom mieste, a je jasne že vás práca ktorú robíte baví. Dakujemeeeee

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi kolarik123.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia APLENDSLOVAKIA, recepcia v zariadení APLEND Vila Olívia.Zodpovedané: 19. novembra 2018

Dobrý deň,
veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že sa Vám u nás páčilo. Veľmi si vážime Vašu spokojnosť s poskytovanými službami a veríme, že pri ďalšej návšteve Tatier si znova zvolíte Aplend :)
S pozdravom
Aplend Team

Recenzované: 8. októbra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: október 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia APLENDSLOVAKIA, Manažér v zariadení APLEND Vila Olívia.Zodpovedané: 10. januára 2020

Recenzované: 5. augusta 2019

Dátum pobytu: jún 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia APLENDSLOVAKIA, Manažér recepcie v zariadení APLEND Vila Olívia.Zodpovedané: 19. augusta 2019

Recenzované: 27. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: december 2018
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia APLENDSLOVAKIA, reception v zariadení APLEND Vila Olívia.Zodpovedané: 14. januára 2019