Krásne miesto.

Úžasné miesto s neuveriteľne krásnym výhľadom.Strávili sme tu jednu z najlepších lyžovačiek. Cesta... viac informácií

Recenzované: 8. júla 2018
RadulaD
Predĺžený víkend

Strávili sme tu krásny deň. Veľmi krásny výhľad. Obed nás vyšiel troška drahšie, ale asi... viac informácií

Recenzované: 19. júna 2018
MatejH89
Sered', Slovensko

Recenzované: 10. mája 2018

Medzipristátie na Lomnický štít, alebo aj východiskový bod na túru buď na Zelené pleso, alebo na Hrebienok. Keďže sme boli v Tatrách s deťmi (5-8-10 rokov), vybrali sme si cestu lanovkou na Skalnaté pleso a potom Tatranskou magistrálou dole na Hrebienok a do Smokovca okolo Bílikovej chaty. Pekná prechádzka...do Starého Smokovca celkovo asi 3 hodiny.

Poďakujte používateľovi PeterK8203.
Recenzované: 8. marca 2018

Stravili sme zopar hodin na Skalnatom Plese s detmi pocas slnecneho mraziveho dna.
Uzili sme si vyhlad na Lomnicky stit, vyhlady do kotliny, obcerstvenie v bufete, sankovanie az do stredu plesa a tak.
Lanovka ma trochu prekvapila cenou, to je tak jedine minus. Pripravte sa na masy ludi, ale tak uz to je.

Poďakujte používateľovi Zvejkal.
Recenzované: 30. októbra 2017

Počas pobytu vo Vsokých Tatrách som navštívil aj Skalnaté pleso.Vyrazili sme z Taranskej Lomnice a cieľ našej turistickej cesty bolo - Skalnaté pleso,Lomnické sedlo,Zamkovského chata,Reinerová chata,Studenovodské vodopády a skončili sme v Tatranskej Lomnici.

Poďakujte používateľovi Stanislav S.
Recenzované: 2. októbra 2017

Boli sme lanovkou na Lomnickom štíte,takže sme sa zastavili na Skalnatom plese,kde sme sa veľmi dobre naobedovali v reštaurácii.

1  Poďakujte používateľovi 777bea2015.
Recenzované: 29. augusta 2017

Krasna tura z Hrebienka, trochu dlhsia a narocnejsia na chodzu, ale stoji za to! Zo Skalnateho sa mozete odviezt lanovkou na Lomnicky stit alebo dole do Tatranskej Lomnice

Poďakujte používateľovi martinka123.