“Skalnaté pleso”
Recenzia Skalnaté pleso

Skalnaté pleso
Na pozícii č. 6 spomedzi 18 Voľnočasové aktivity v Vysokých Tatrách
Ďalšie podrobné informácie o atrakcii
Podrobné informácie o atrakcii
Odporúčaná dĺžka návštevy: Viac než 3 hodiny
Zrecenzované: 17. mája 2018

Pobyt v Tatrách som využila aj na výlet na Skalnaté pleso. Túra stredne náročná a počasie výborné, slnečné. Po výstupe na Skalnaté pleso ma príjemne prekvapil bufet s chutným jedlom, ale zarazili ma dosť vysoké ceny. Takéto drahé jedlo nemajú ani v chatách kam nosia všetok proviant nosiči na sebe a tu sa to vyvezie lanovkou. Ale je to raz za čas a tak si poviem ,,NO NECH SU RAZ AJ V PEKLE HODY"

2  Poďakujte používateľovi bobesko284.

Zrecenzované: 10. mája 2018

Medzipristátie na Lomnický štít, alebo aj východiskový bod na túru buď na Zelené pleso, alebo na Hrebienok. Keďže sme boli v Tatrách s deťmi (5-8-10 rokov), vybrali sme si cestu lanovkou na Skalnaté pleso a potom Tatranskou magistrálou dole na Hrebienok a do Smokovca okolo Bílikovej chaty. Pekná prechádzka...do Starého Smokovca celkovo asi 3 hodiny.

Poďakujte používateľovi Peter K.
Zrecenzované: 8. marca 2018

Stravili sme zopar hodin na Skalnatom Plese s detmi pocas slnecneho mraziveho dna.
Uzili sme si vyhlad na Lomnicky stit, vyhlady do kotliny, obcerstvenie v bufete, sankovanie az do stredu plesa a tak.
Lanovka ma trochu prekvapila cenou, to je tak jedine minus. Pripravte sa na masy ludi, ale tak uz to je.

Poďakujte používateľovi Zvejkal ..
Zrecenzované: 30. októbra 2017

Počas pobytu vo Vsokých Tatrách som navštívil aj Skalnaté pleso.Vyrazili sme z Taranskej Lomnice a cieľ našej turistickej cesty bolo - Skalnaté pleso,Lomnické sedlo,Zamkovského chata,Reinerová chata,Studenovodské vodopády a skončili sme v Tatranskej Lomnici.

Poďakujte používateľovi Stanislav S.
Zobraziť viac recenzií
Zrecenzované: 2. októbra 2017

Boli sme lanovkou na Lomnickom štíte,takže sme sa zastavili na Skalnatom plese,kde sme sa veľmi dobre naobedovali v reštaurácii.

1  Poďakujte používateľovi 777bea2015.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Skalnaté pleso, si pozreli aj

Starý Smokovec, Prešovský kraj

Vysoké Tatry, Prešovský kraj

Navštívili ste Skalnaté pleso? Podeľte sa o svoje zážitky!