Perfektná lyžovačka

Pár dní po otvorení sezóny sme sa išli lyžovať a bolo naozaj perfektne. Rýchla cesta lanovkou a... viac informácií

Recenzované: 31. decembra 2018
RadulaD
romanticky vikendovy pobyt

Pocas celého pobytu sme boli velmi spokojny so sluzbami hotela - personal velmi mily, jedlo skvele... viac informácií

Recenzované: 19. decembra 2018
kkkjjjdafkladjf

Recenzované: 10. mája 2018

Medzipristátie na Lomnický štít, alebo aj východiskový bod na túru buď na Zelené pleso, alebo na Hrebienok. Keďže sme boli v Tatrách s deťmi (5-8-10 rokov), vybrali sme si cestu lanovkou na Skalnaté pleso a potom Tatranskou magistrálou dole na Hrebienok a do Smokovca okolo Bílikovej chaty. Pekná prechádzka...do Starého Smokovca celkovo asi 3 hodiny.

Dátum zážitku: apríl 2018
Poďakujte používateľovi PeterK8203.
Recenzované: 8. marca 2018

Stravili sme zopar hodin na Skalnatom Plese s detmi pocas slnecneho mraziveho dna.
Uzili sme si vyhlad na Lomnicky stit, vyhlady do kotliny, obcerstvenie v bufete, sankovanie az do stredu plesa a tak.
Lanovka ma trochu prekvapila cenou, to je tak jedine minus. Pripravte sa na masy ludi, ale tak uz to je.

Dátum zážitku: marec 2018
Poďakujte používateľovi Zvejkal.
Recenzované: 30. októbra 2017

Počas pobytu vo Vsokých Tatrách som navštívil aj Skalnaté pleso.Vyrazili sme z Taranskej Lomnice a cieľ našej turistickej cesty bolo - Skalnaté pleso,Lomnické sedlo,Zamkovského chata,Reinerová chata,Studenovodské vodopády a skončili sme v Tatranskej Lomnici.

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi 13stanli07.
Recenzované: 2. októbra 2017

Boli sme lanovkou na Lomnickom štíte,takže sme sa zastavili na Skalnatom plese,kde sme sa veľmi dobre naobedovali v reštaurácii.

Dátum zážitku: september 2017
1  Poďakujte používateľovi 777bea2015.
Recenzované: 29. augusta 2017

Krasna tura z Hrebienka, trochu dlhsia a narocnejsia na chodzu, ale stoji za to! Zo Skalnateho sa mozete odviezt lanovkou na Lomnicky stit alebo dole do Tatranskej Lomnice

Dátum zážitku: september 2016
Poďakujte používateľovi martinka123.