Vylet

Prijemny vylet z Tatranskej Lomnice..Da sa ist pesi alebo sa da vyviezt lanovkou,cena pre dospeleho... viac informácií

Recenzované: 24. augusta 2019
717katie
z Hrebienka na Skalnaté pleso

Perfektný výlet so zaujímavou trasou. Začali sme na Hrebienku, kde sme sa vyviezli lanovkou. Ďalej... viac informácií

Recenzované: 18. júna 2019
verca357
Banská Bystrica, Slovensko

Recenzované: 30. októbra 2017

Počas pobytu vo Vsokých Tatrách som navštívil aj Skalnaté pleso.Vyrazili sme z Taranskej Lomnice a cieľ našej turistickej cesty bolo - Skalnaté pleso,Lomnické sedlo,Zamkovského chata,Reinerová chata,Studenovodské vodopády a skončili sme v Tatranskej Lomnici.

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi 13stanli07.
Recenzované: 2. októbra 2017

Boli sme lanovkou na Lomnickom štíte,takže sme sa zastavili na Skalnatom plese,kde sme sa veľmi dobre naobedovali v reštaurácii.

Dátum zážitku: september 2017
1  Poďakujte používateľovi 777bea2015.
Recenzované: 29. augusta 2017

Krasna tura z Hrebienka, trochu dlhsia a narocnejsia na chodzu, ale stoji za to! Zo Skalnateho sa mozete odviezt lanovkou na Lomnicky stit alebo dole do Tatranskej Lomnice

Dátum zážitku: september 2016
Poďakujte používateľovi martinka123.