“Pekny, aj ked drahy vylet, umocneny krasnym pocasim.”
Recenzia Skalnaté pleso

Skalnaté pleso
Na pozícii č. 6 spomedzi 18 Voľnočasové aktivity v Vysokých Tatrách
Ďalšie podrobné informácie o atrakcii
Podrobné informácie o atrakcii
Odporúčaná dĺžka návštevy: Viac než 3 hodiny
Zrecenzované: 8. marca 2018

Stravili sme zopar hodin na Skalnatom Plese s detmi pocas slnecneho mraziveho dna.
Uzili sme si vyhlad na Lomnicky stit, vyhlady do kotliny, obcerstvenie v bufete, sankovanie az do stredu plesa a tak.
Lanovka ma trochu prekvapila cenou, to je tak jedine minus. Pripravte sa na masy ludi, ale tak uz to je.

Poďakujte používateľovi Zvejkal ..

Zrecenzované: 30. októbra 2017

Počas pobytu vo Vsokých Tatrách som navštívil aj Skalnaté pleso.Vyrazili sme z Taranskej Lomnice a cieľ našej turistickej cesty bolo - Skalnaté pleso,Lomnické sedlo,Zamkovského chata,Reinerová chata,Studenovodské vodopády a skončili sme v Tatranskej Lomnici.

Poďakujte používateľovi Stanislav S.
Zrecenzované: 2. októbra 2017

Boli sme lanovkou na Lomnickom štíte,takže sme sa zastavili na Skalnatom plese,kde sme sa veľmi dobre naobedovali v reštaurácii.

1  Poďakujte používateľovi 777bea2015.
Zrecenzované: 29. augusta 2017

Krasna tura z Hrebienka, trochu dlhsia a narocnejsia na chodzu, ale stoji za to! Zo Skalnateho sa mozete odviezt lanovkou na Lomnicky stit alebo dole do Tatranskej Lomnice

Poďakujte používateľovi martinka123.
Zobraziť viac recenzií
Zrecenzované: 19. decembra 2017

Cestovatelia, ktorí si pozreli Skalnaté pleso, si pozreli aj

Starý Smokovec, Prešovský kraj

Vysoké Tatry, Prešovský kraj

Navštívili ste Skalnaté pleso? Podeľte sa o svoje zážitky!