Perfektná lyžovačka

Pár dní po otvorení sezóny sme sa išli lyžovať a bolo naozaj perfektne. Rýchla cesta lanovkou a... viac informácií

Recenzované: 31. decembra 2018
RadulaD
romanticky vikendovy pobyt

Pocas celého pobytu sme boli velmi spokojny so sluzbami hotela - personal velmi mily, jedlo skvele... viac informácií

Recenzované: 19. decembra 2018
kkkjjjdafkladjf

Recenzované: 30. októbra 2017

Počas pobytu vo Vsokých Tatrách som navštívil aj Skalnaté pleso.Vyrazili sme z Taranskej Lomnice a cieľ našej turistickej cesty bolo - Skalnaté pleso,Lomnické sedlo,Zamkovského chata,Reinerová chata,Studenovodské vodopády a skončili sme v Tatranskej Lomnici.

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi 13stanli07.
Recenzované: 2. októbra 2017

Boli sme lanovkou na Lomnickom štíte,takže sme sa zastavili na Skalnatom plese,kde sme sa veľmi dobre naobedovali v reštaurácii.

Dátum zážitku: september 2017
1  Poďakujte používateľovi 777bea2015.
Recenzované: 29. augusta 2017

Krasna tura z Hrebienka, trochu dlhsia a narocnejsia na chodzu, ale stoji za to! Zo Skalnateho sa mozete odviezt lanovkou na Lomnicky stit alebo dole do Tatranskej Lomnice

Dátum zážitku: september 2016
Poďakujte používateľovi martinka123.