“Treba zažiť ”

Zamkovskeho chata (Zamka)
Na pozícii č. 3 spomedzi 11 Reštaurácie v Vysokých Tatrách
Zrecenzované: 21. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Dostupná horská chata s príjemným prostredím, výborným jedlom a prívetivými ľudmi. Skvelo sa najete pri krásnom výhľade a zapijete to tým najlepším bylinkovým čajom.

Poďakujte používateľovi duniatko.

162064 recenzií

Zrecenzované: 6. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Aj ked vacsi turisti vravia ze od “Zamky” tury len zacinaju netreba zabudat ze nie kazdy ma kondicku, stav ci vek na to aby mohol zajst dalej nakoniec vsetci sme nejako zacinali a zamka je taky zakladny bod kde je clovek uz naozaj v horach aje tu krasne. Chatarka je fakt perfektna baba aj cely je tim. Je fajn ze take miesto existuje jedlo super atmoska super!!!

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi Perisound.
Zrecenzované: 30. októbra 2017

V októbri okrem iných miest sme navštívili aj túto chatu.Príjemné prostredie,ochota personálu - skrátka spokojnosť veľmi veľká.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi 13stanli07.
Zrecenzované: 18. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Prijemna prechadzka s 3-mesacnym babatkom v nosici. Upraveny chodnik, uzasna priroda a skvele sluzby na chate. Siroky vyber napojov, moznost teplej stravy a hlavne ochotny personal, ci uz pri prebalovani babatka, alebo ohriati mliecka. Dakujeme, urcite sa vratime

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi sluchatko.
Zrecenzované: 30. apríla 2017

Bol som tu niekoľkokrát a je to hádam jedíná horská chata v Tatrách, kde sa dajú ustáť ceny, jedlo nie je z metro-mrazáku a personál v pohode.

Dátum návštevy: júl 2016
Poďakujte používateľovi rudolf n.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Zamkovskeho chata (Zamka), si pozreli aj

Vysoké Tatry, Prešovský kraj
Starý Smokovec, Prešovský kraj

Tatranská Lomnica, Prešovský kraj

Navštívili ste Zamkovskeho chata (Zamka)? Podeľte sa o svoje zážitky!