Sviatocna tura

Velmi prijemna a pekna turistika . Urcite kazdemu odporucam , je to pre vsetky kategorie .Treba ale... viac informácií

Recenzované: 1. januára 2020
sladjazekic
Bratislava, Slovensko
Skvelý zážitok

neopakovateľný zážitok, ktorý odporúčam každému, ten výhľad stojí za tu námahu sa tam dostať, úplný... viac informácií

Recenzované: 28. júla 2019
650vladim_rb
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 27. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Ten kto ma rad hory musi toto miesto milovat 5 Spisskych plies v nadmorskej vyske 2015 mnm s este carovnejsou Teryho chatou. Sem sa da vracat znova a znova.
Dokonca tentokrat aj novy najomcovia chaty su uplna spica a chatu stale zdokonaluju.
Cesta nahor nie je najjednoduchsia ale urcite vypatie sil vo finale stoji za to. Dokonala psychohygiena na dokonalom mieste na ktorom mam pocit si vsetci velmi priatelsky a inak to asi ani nejde.
Parada

Dátum zážitku: august 2017
2  Poďakujte používateľovi Perisound.
Recenzované: 20. augusta 2017

Teryho chata je nadherne polozene miesto. Mali sme uzasne jedlo, ktore je v ponuke pocas celeho dna....kazdy turista tu urcite najde, co pohladi jeho dusu. Kapustnica bola famozne.

Dátum zážitku: august 2017
1  Poďakujte používateľovi GabrielaP3824.
Recenzované: 17. januára 2017

Vždy, keď nás sem tatranský vietor zahnal,bola búrka, takže neviem, či moja recenzia bude dostatočne objektívna,lebo chata sa mi zdala ako boží zázrak.Ale je tu útulne, teplo, dobrý bylinkový čaj,aj pivo tu majú a strašne veľa ľudí.

Dátum zážitku: júl 2016
1  Poďakujte používateľovi tati900.
Recenzované: 19. októbra 2016

Pekný, trošku náročný výstup, ale dalo sa to zvládnuť. Človek si môže pred chatou poležať na tej parádnej žule a sledovať oblohu. Ceny v chate sú absurdné. Za liter rajca som platil 3,5€ a to bolo v roku 2009

Dátum zážitku: november 2015
2  Poďakujte používateľovi jefitto44.
Recenzované: 20. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Samozrejme nič zlé na túto chatu :) len ten výstup na ňu !! Posledné metre som vždy odpálená a nie a nie tam dosť. Samozrejme za krásneho počasia sa vyvaliť na kameň a opalovať sa.

Dátum zážitku: jún 2016
1  Poďakujte používateľovi Alex29_90_13.