Mikulov

“Spokojenost”

Tanzberg Restaurant
Na pozícii č. 5 spomedzi 43 Reštaurácie v Mikulov

Po ctyrdenni navsteve Mikulova jsem nenasel nic lepsiho. Prijemna obsluha, luxusni plznicka. Ochutnal jsem dusene hovezi, byl jsem velice spokojen, doporucuji tento podnik, pri pristi navsteve urcite navstivim znovu.

Poďakujte používateľovi luk_p326.

Zrecenzované: 30. augusta 2019

Vyborne pivo a skvele menu, nadherna hospudka a restaurace, prijemna obsluha a nejlepsi tatarak, doporucujeme

Poďakujte používateľovi Aviapes.
Zrecenzované: 30. augusta 2019

Hotel Tanzberg navštevujeme každý rok v lete, ale z roka na rok sú služby slabšie. Tento rok obsluha nemala svoj deň, v reštaurácii bol veľký zmätok. Stále nás obsluhoval niekto iný, čašník zaniesol naše jedlá na iný stôl, nehovoriac o tom, že čašník nemôže prísť v krátkych nohaviciach. Po skúsenostiach z tohto roku môžem reštauráciu Tanzberg nazvať lepšou hospodou, služby určite nezodpovedali ****. Verím, že sa zlepšia, pretože kuchyňa je stále výborná.

Poďakujte používateľovi ypsesk.
Zrecenzované: 9. júla 2019

Reštauráciu Tanzberg sme navštívili na večeru ako pár. Jednak sme chceli stráviť príjemné chvíle vo dvojici, no meno Marcela Ihnačáka zohralo pri výbere svoju rolu. Chcel som vyskúšať jeho kuchyňu znovu po x rokoch. Oplatilo sa. Jedlo bolo pripravené z čerstvých surovín, veľmi chutne a celý večer bol príjemný zážitok. Jak interiér, tak aj obsluha boli na veľmi slušnej úrovni. Určite sme radi, že sme Tanzberg navštívili.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi 32Dio.
Zrecenzované: 2. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Na reštauráciu sme mali asi príliš veľké očakávania, obsluha bola excelentna, telaci steak som snáď lepší nemal ale... polievka bola prekorenena, a rozlievane víno? V Mikulove sme horšie nemali... V reštaurácii je tiež nie najlepšie akustika. V celku sme neboli sklamaný ale ani ohúrený. Ešteze tu majú prijateľné ceny.

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi grasshhopper29.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Tanzberg Restaurant, si pozreli aj

Mikulov, Juhomoravský kraj

Navštívili ste Tanzberg Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!