“Velka spokojnost”

Tanzberg Restaurant
Na pozícii č. 5 spomedzi 44 Reštaurácie v Mikulov
Zrecenzované: 28. marca 2018 cez mobilné zariadenie

V restauracii sme boli pocas obeda. Bol dostatok volnych miest. Personal bol velmi pratelski a ochotni.
Jedlo bolo chutne a kvalitne. Radi sa sek este vratime

Poďakujte používateľovi matoPXB.

1519382 recenzií

Zrecenzované: 17. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Napriek referenciam, ze v tejto restauracii je to raz tak a raz onak sme isli vyskusat a sme radi ze sme boli spokojni. S vinom, jedlom, s peknym prostredim restauracie i obsluhou. Doporucujem.

Poďakujte používateľovi miroslavf344.
Zrecenzované: 20. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Vyborne jedlo, super obsluha. Rychla a prijemna obsluha, zaujimave menu. Dobra poloha pod hradom, parkovanie blizko

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi mindopindo.
Zrecenzované: 20. novembra 2017

Prichadzali sme sem s obrovskym ocakavanim, nakolko sme na jednom plese mohli ochutnat kuchynu p. Ihnacaka pri jeho osobnej ucasti. Bol to skutocne kulinarsky zazitok.
V Mikulove bol vsak opak pravdou. Prostredie restauracie je celkom fajn, ale o obsluhe sa to uz povedat neda. Rezervaciu sme si dali na tri hodiny za predpokladu, ze si to tam budeme vychutnavat, ze priprava takych jedal trva urcity cas a chceme este ochutnat nejake vinka...
Ale bolo to sup sup - polievka standardny vyvar a ani ju dostatocne nezohriali, hlavne jedlo bolo pripravene az zazracne rychlo, z vyberu vin hned dva druhy na ktore sme si chutili nemali... za necelu hodinu bolo po parade.
Zaverom, jednoducha bezna klasicka resturacia, nic vynimocne. Nehovoriac o vystrbenych tanieroch...

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi Robomotorkar.
Zrecenzované: 22. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

po nadseni z restauracie pri prvej navsteve sme sa vratili opaet, ale vynikajucu uroven sme uz nezaznamenali - boli sme tu takmer sami, no ani jedlo ani personal nebol nadstandartny.

Dátum návštevy: október 2017
1  Poďakujte používateľovi juraj1m.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Tanzberg Restaurant, si pozreli aj

Mikulov, Juhomoravský kraj

Navštívili ste Tanzberg Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!