“Fantasticke rizoto”

Liguori Restaurante & L'Osteria
Na pozícii č. 26 spomedzi 44 Reštaurácie v Mikulov
Zrecenzované: 2. februára 2019 cez mobilné zariadenie

S priateľkou sme hľadali miesto kde by sa vedela k svojej spokojnosti najesť a ochota personálu nás ohromila. Pripravili jej rizoto s kuracím mäsom mimo štandardného menu a bolo o triedu lepšie ako to od Ihnacaka večer predtým. Veľký palec hore! Btw. noky boli rovnako skvelé. A víno - v tomto regióne klasicky veľmi dobre.

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi grasshhopper29.

Zrecenzované: 10. januára 2019 cez mobilné zariadenie

V restauracii sme sa zastavili len nahodou,mali sme chut len na varene vinko a vypit ho vonku na mraze( cdly den sme sedeli na meetingu). Az nam bolo trapne ze sme chceli len pohar vina,lebo sme od pani majitelky dostali ukazkovy servis. Na uvod vinko a ichutbat pizzu,potom nam pani priniesla grapu a uzasnu obrovsku pizzu s lososom. Nic z toho sme si neobjednali s dostali sme to ako pozornost podniku! Uzasne,boli sme uplne nadseni. Ja hovorim za seba ze ked budem v Mikulove,tak pridem jedine sem. Mrzia ma negativne recenzie hlavne co sa jedla tyka,lebo to bolo fantasticke. Obsluha tiez vyborna,citili sme sa ako doma

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi VeronikaS1821.
Zrecenzované: 10. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Otvárali len pred pár dňami, takže ešte všetko nemusí klapať. My sme ale mali všetko na 100%. Jedlo kvalitné, vkusne spravené, víno skvelé, káva, ako sa patrí. Personál ochotný, pritom nie vtieravý. Majiteľ velice originálny týpek, ktorý robí dobrú atmošku medzi hosťami aj personálom. Držím palce.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi MarioU365.
Zrecenzované: 20. októbra 2019

Dátum návštevy: október 2019
Zrecenzované: 9. októbra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: október 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Liguori Restaurante & L'Osteria, si pozreli aj

Mikulov, Juhomoravský kraj

Navštívili ste Liguori Restaurante & L'Osteria? Podeľte sa o svoje zážitky!