Recenzované: 10. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Utulny a cisty hotel. Prijemny, ochotny personal. Hotel sa nachadza blizko zjazdovky. Wellnes je mensi ale postacujuci, uzasne je ze bol privatny. Objednane sme mali len ranajky ale boli cerstvo pripravovane.

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi TinkaK20.
Recenzované: 16. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Penzion bol velmi pekne zariadeny, izby ciste a utulne akurat sme mali vyhlad do chaty oproti, ale to nam vobec neprekazalo, personal mili a ochotni. Wellnessko fajn v uplnom sukromi. Lokalita skvela vsade sme mali blizko a do Humna najblizsie :) Nemame co vytknut.

Dátum pobytu: december 2016
Poďakujte používateľovi AlicS3.
Recenzované: 14. augusta 2016

Wellnes Cottage Ceder je v Tatranskej Lomnici pri zjazdovke, tak v zime nepotrebujete žiadnu ďalšiu dopravu na lyžovačku, krásne ubytovanie, super personál ( pani recepčná)...krásna reštaurácia, raňajky super...súkromné parkovisko a detské ihrisko pre deti. Myslím, že toto ubytovanie nemá chybu...Prajem príjemný pobyt.

Dátum pobytu: august 2016
Poďakujte používateľovi Silvester Š.
Recenzované: 4. apríla 2016 cez mobilné zariadenie

Vynimocny hotel! Stylovo zariadeny... Izbu sme mali perfektnu, kupelna bola fakt krasna... Vsetko novucicke, cistucke... Wellness cast hotela je oaza pokoja... Navstevu tohto hotela odporucam kazdemu kto si chce oddychnut.
Ps: v hoteli najdete aj biliard

Dátum pobytu: jún 2015
Poďakujte používateľovi BiancaH1277.
Recenzované: 11. marca 2016 cez mobilné zariadenie

Moja navsteva tohto zariadeniabola iba taka "vikendovka", ubytovanie bolo super, stylove a utuplne. Dve minusky by som dal a to za to ze tam nebol otvoreny bar aj v noci a druhu za to ze vonkajsia vyrivka nefungovala. Inac sme boli spokojny. Izbu sme mali jednu velku pre 5 osob, vyborne zariadena izba. Krasny vyhlad! Cena bola priazniva a v cene boli aj ranajky vo forme svedskych stolov + vam ukuchtia aj na co mate chut.
Spokojnost po kazdej stranke urcite sa este vratim!

Dátum pobytu: február 2016
Poďakujte používateľovi Jan M.