Aplend Vila Julia(Tatranská Lomnica)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
54 USD
  • Bezplatné pripojenie Wi-Fi
Aplend Vila Magnolia(Tatranská Lomnica)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
72 USD
  • Bezplatné parkovanie
Apartmány Renomal(Tatranská Lomnica)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
70 USD
Bel Hostel(Tatranská Lomnica)
74 USD
Hotel Kukucka(Tatranská Lomnica)
  • Bezplatné parkovanie
APLEND Vila Beatrice(Tatranská Lomnica)
  • Bezplatné parkovanie
Hotel SOREA URÁN(Tatranská Lomnica)
Zrecenzované: 16. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Penzion bol velmi pekne zariadeny, izby ciste a utulne akurat sme mali vyhlad do chaty oproti, ale to nam vobec neprekazalo, personal mili a ochotni. Wellnessko fajn v uplnom sukromi. Lokalita skvela vsade sme mali blizko a do Humna najblizsie :) Nemame co vytknut.

Termín ubytovania: december 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Alic S.
Zrecenzované: 14. augusta 2016

Wellnes Cottage Ceder je v Tatranskej Lomnici pri zjazdovke, tak v zime nepotrebujete žiadnu ďalšiu dopravu na lyžovačku, krásne ubytovanie, super personál ( pani recepčná)...krásna reštaurácia, raňajky super...súkromné parkovisko a detské ihrisko pre deti. Myslím, že toto ubytovanie nemá chybu...Prajem príjemný pobyt.

• Termín ubytovania: august 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Silvester Š.
Zrecenzované: 4. apríla 2016 cez mobilné zariadenie

Vynimocny hotel! Stylovo zariadeny... Izbu sme mali perfektnu, kupelna bola fakt krasna... Vsetko novucicke, cistucke... Wellness cast hotela je oaza pokoja... Navstevu tohto hotela odporucam kazdemu kto si chce oddychnut.
Ps: v hoteli najdete aj biliard

Termín ubytovania: jún 2015, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Bianca H.
Zrecenzované: 11. marca 2016 cez mobilné zariadenie

Moja navsteva tohto zariadeniabola iba taka "vikendovka", ubytovanie bolo super, stylove a utuplne. Dve minusky by som dal a to za to ze tam nebol otvoreny bar aj v noci a druhu za to ze vonkajsia vyrivka nefungovala. Inac sme boli spokojny. Izbu sme mali jednu velku pre 5 osob, vyborne zariadena izba. Krasny vyhlad! Cena bola priazniva a v cene boli aj ranajky vo forme svedskych stolov + vam ukuchtia aj na co mate chut.
Spokojnost po kazdej stranke urcite sa este vratim!

Termín ubytovania: február 2016, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Jan M.
Zrecenzované: 8. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: máj 2018, cestoval(a) v páre