Zrecenzované: 13. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Elektronicka a osobna komunikacia s recepciou vyborna. Wellnes a personal tam velmi fajn. Izby ciste a pekne. Ranajky perfektne. Akurat personalu v restauracii chybal usmev. Moznost poziciavania velkeho mnozstva veci.

Termín ubytovania: august 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi matus m.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Janka P, Manažér recepcie v zariadení Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica.Zodpovedané: 15. augusta 2017

Pekný deň pán Matúš,
veľmi nás teší Vaša pozitívna recenzia na služby a vybavenie nášho rodinného hotela, sme radi, že ste si pobyt u nás vychutnali a využili i benefity, ktoré máme grátis pripravené pre našich hostí. Vaše ocenenie práce nášho tímu, zvlášť kolegyniam na recepcii, v gaste a relax centre tlmočíme, je pre nás neoceniteľnou motiváciou. Mimoriadne sme radi za vyzdvihnutie a pochvalu za "perfektné raňajky", na bufetovej ponuke a pohostinnosti v reštaurácii si dávame mimoriadne záležať.
Veľmi radi Vás u nás v Tatranskej Lomnici opäť privítame.
S pozdravom
Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica

Zrecenzované: 7. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel Slovan poznam roky a mal som ho moznost uz vela krat navstevit. Hotel je super hlavne svojou skvelou polohou len par desiatok metrov od lanovky. V zime je to obrovska vyhoda pre lyziarov a v lete pre turistou. Ubytovanie v izbach je super, ja som vzdy vyuzival podkrovne mezonety ktore su na top urovni a je z nich krasny vyhlad. Bazen a sauna je vzdy cistucka a je vidno ze personalu zalezi na svojich sluzbach. Vzdy ked som bol v tomto hoteli ubytovany som sem chodil preto ze tu bola najlepsia strava v Tatrach. Na ranajkach bol vyber s mnoho teplych jedal a tak isto aj s narezou, salamov a syrov. Tak isto male deti si najdu to svoje. Vecere boli vzdy spojene aj s prezentaciou jedla sefkucharom a nikdy som sa tam nevedel dojest. Problem nastal az na silvestrovsku vecere ktora bola od vedenia hotela absolutne nezvladnuta. Jedlo slabe, vyber ovela horsi ako hocikedy inokedy, personal nestihal a program bola jedna obrovska katastrofa, aj ked verim ze pre male deticky to bol fajn zazitok. Pre dospeleho jedinca podla mna katastrofa ale zazil som ju tam jediny krat a preto to ma hotel ospravedlnene. Akokolvek aby som to zhrnul, tento hotel je skvely pre svoju polohu, vybavenie a gastronomiu. Na svoje si pridu aj rodiny s detmi ale aj samostatne pary ktore ale v sebe musia mat velku davku tolerancie pred detmi a to hlavne v bazene a na vecerach.

Termín ubytovania: január 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi PeterB11058.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Janka P, Manažér recepcie v zariadení Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica.Zodpovedané: 11. augusta 2017

Pekný deň pán Peter,
veľmi nás teší, že máme vo Vás verného klienta Hotela SLOVAN*** Tatranská Lomnica a že si naše služby užívate k plnej spokojnosti. Tak ako píšete, zakladáme si na pohostinnosti a ústretovosti ku všetkým našim hosťom. Ocenením je i Vaša recenzia na naše gastro, ktoré hodnotíte ako najlepšie v Tatrách, ďakujeme. Sme radi, že nadšenie nášho šéfkuchára, práca celého gasto tímu a najmä zaujímavé živé varenie sa Vám tak páči a že Vám u nás tak veľmi chutí. Čo sa zamerania nášho hotela týka, orientujeme sa prioritne na pobyty rodín s deťmi. Sme úprimne „family friendly“ a to sa odzrkadľuje vo všetkých našich aktivitách a službách, najmä v top termínoch, jedným z nich je i Silvestrovský čas. Chápeme, že dvojici môže skôr vyhovovať iný priebeh Silvestrovskej noci, naše zameranie však vyžaduje pripraviť program najmä pre rodiny a deti a zabaviť ich tak ako sa im to páči. K tomu okrem programu pre dospelých určite patrí i detský program, animácie, tombola i silvestrovská večera vo forme bufetu. Do budúcnosti odporúčame zvoliť niektorý termín mimo termínov „detských prázdnin“ určite si svoju dovolenku u nás vychutnáte tak ako doposiaľ, k plnej spokojnosti. Zachovajte nám priazeň i naďalej, tešíme sa na Vás.
S pozdravom
Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica

Zrecenzované: 12. júla 2017

Sice neskoro, ale predsa sa chcem podelit o zazitok zo zimnej dovolenky z hotela Slovan. Bolo fantasticky, nad vsetko vycnieval profesionalny personal na cele so skvelym sefkucharom Michalom. Uplne paradne jedlo, servirovane dokonca s vykladom ak ste mali zaujem ;-)
Poloha hotela vyborna, pekny vyhlad na lyziarske stredisko, ktore je len par sto metrov (peso) od hotela. Plus mini lyziarsky detsky vlek hned v susedstve. Ten sme tiez vyuzili. Parkovacich miest dostatok. Izby ciste, upratane.
Trosku viac miesta na susenie veci po lyzovacke by som prijal.
Hotel orientovany na rodiny s detmi - mnozstvo detskeho riadiku, kuchynsky kutik s vybavenim na pripravu vlastnych pokrmov. Ak by sa dalo, v detskom kutiku trosku vynovit/doplnit/poopravovat hracky.
Bazen v hotely vyborny, trosku chladnejsi sa nam zdal, ale po chvili sme si zvykli. Sauna ok, vraj by mohla byt aj horucejsia.
Dakujem animatorkam, ktore kazdy vecer pripravili velmi pekny program pre deti a my sme si mohli trosku oddychnut (Matko Kubko, Snehulienka)

Oproti hned lanova draha (v zime bola zavreta) a zamrznute jazierko - da sa korculovat.

Trosku vyssie ceny ale ak natrafite na nejaku zlavu, urcite odporucam vyuzit tento hotel. A urcite sa pozrite aj na ich FB profil. Tak pravidelne a milo updatovany ucet sa len tak nevidi. A reaguju pohotovo. Uz len vychytit nejaku zlavu a v zime (mozno aj v lete?) sa znova vidime ;-) A ak by este vedeli vyjednat nejaku zlavu do lyziarskeho strediska (teraz nejakych 34e/den) to by bola uplna topka ;-)

Urcite odporucam rodinam s detmi.

Tip na izbu: My sme mali izbu otocenu smerom k inemu hotelu, tie izby smerom k ceste mali asi krajsi vyhlad na lyziarske stredisko
  • Termín ubytovania: február 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Michal K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Janka P, Manažér recepcie v zariadení Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica.Zodpovedané: 3. augusta 2017

Milý náš hosť Michal,
úprimne ďakujeme za slová chvály na vybavenie a služby nášho rodinného hotela. Tešíme sa, že ste si pobyt s rodinou v zime u nás tak vychutnali. Od Vášho pobytu prešiel nejaký čas a niektoré z Vašich odporúčaní sa už stali skutočnosťou a zapracovali sme ich do života hotela v prospech pohodlia našich milých hostí počas ich pobytu, ďakujeme za Vaše podnety. Radi Vás u nás opäť privítame, počas leta máme pripravený bohatý program pre deti i dospelých a pripravili sme i niekoľko noviniek. Aktuálne rodinky veľmi teší nové detské ihrisko a milá mini zoo. A nakoniec posielame informáciu, že najvýhodnejšie ponuky nájdete na našom novom online bookingu na stránke hotela, určite si vyberiete. Tešíme sa na Vás a srdečne pozdravujeme z Vysokých Tatier.

Zrecenzované: 28. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel orientovany na rodiny s detmi. Dostatok potrebneho detskeho vybavenia k dispozicii. Bazen fajn. Izba cista a moderna. Problem vsak niekam zavesit mokry uterak, zupan a pod. Urcite odporucame na rodinny vylet.

Termín ubytovania: marec 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Miroslav K.

Pekný deň Miroslav,
teší nás, že sa Vám v našom rodinnom hoteli páčilo a že ste si svoju dovolenku vychutnali do sýtosti. Ďakujeme za Vaše odporúčanie nášho hotela. Ceníme si i Vaše podnety, prispejú ku skvalitneniu služieb pre našich milých hostí. Radi Vás privítame i nabudúce a zdravíme z Tatranskej Lomnice.

Zrecenzované: 21. februára 2017

Super poloha hotela, Jedlo bolo veľmi chutné, personál slušný a profesionálny, izby trocha malé, lyžovať sme síce neboli a ani si neviem predstaviť kde by sme si sušili veci lebo nebolo to kde zavesiť, v kúpeľni žiaden vešiak. Výhľad by mohol byť pekný, ale izbu sme mali na opačnej strane. Wellnes o ničom jeden bazén spojený s detským, voda studená, Sauna sa saunou nedala nazvať. Fajn vec lehátka a bar, v ponuke boli aj masáže no to sme nevyužili, ale vraj bola fajn. A ozaj je to rodinný hotel detský kútik, animátorky, xbox aréna, pingpongová miestnosť, hneď vedľa hotela bol malý vlek kde učili lyžovať. Až na ten Wellnes asi by sme sa ešte vrátili :)

• Termín ubytovania: február 2017, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi DianaD4529.

Pekný deň Diana,
ďakujeme za recenziu na firemnú zimnú dovolenku objednanú a hradenú zamestnávateľom. Teší nás Vaša pochvala na naše gastro a personál. Tak ako píšete, náš hotel patrí medzi rodinné hotely, zaraďuje sa medzi top 10 zariadení pre rodiny s deťmi na Slovensku, našu orientáciu v čase zimnej top sezóny jasne komunikujeme. Hotel nie je wellness hotelom, máme k dispozícii pre našich hostí grátis Relax centrum s oddychovým bazénom a parnou saunou, všetko s vybavením pre pohodlie rodín. Máme zato, že sa firma rozhodla pre náš hotel vzhľadom nato, že väčšia časť účastníkov podujatia boli práve rodiny s deťmi od ktorých máme výborné recenzie na vybavenie a služby hotela. Želáme Vám všetko dobré a pozdravujeme z Tatier.