Recenzované: 19. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Ubytovanie v Tatranskej Lomnici v Aplend vila Magnólia bolo skvelé, čisté, izby priestranné, veľká kúpeľňa, parkovanie priamo pred budovou, ľahko dostupné, milý personál. Poskytujú zľavy na služby v ďalších zariadeniach v Tatrách.Určite odporúčam.

Poďakujte používateľovi POLAKOVA1.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia APLENDSLOVAKIA, Manažér v zariadení Aplend Vila Magnolia.Zodpovedané: 27. augusta 2019

Milá pani Polakova,

dovoľte mi poďakovať Vám za čas, ktorý ste strávili hodnotením APLEND Vily Magnólia. Na Vašom názore nám skutočne záleží! Každý deň sa snažíme hľadať spôsoby, ktorými by sme zlepšili poskytované služby a zvýšili spokojnosť hostí. Vaša spätná väzba je rozhodujúca v procese zdokonaľovania sa. V neposlednom rade by som Vám rada poďakovala za Váš výber ubytovania vo Vysokých Tatrách. Nesmierne si vážime dôveru, ktorú ste vložili do našej značky. Na základe Vášho pozitívneho hodnotenia verím, že ste v Resorte Beatrice prežili príjemné chvíle. Bude nám potešením môcť Vás opäť privítať.

S pozdravom,
Ing. Lenka Matejková
Online Marketer
APLEND, s.r.o.

Recenzované: 16. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: júl 2017
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia APLENDSLOVAKIA, Receptionist v zariadení Aplend Vila Magnolia.Zodpovedané: 11. októbra 2017

Recenzované: 5. augusta 2017

Dátum pobytu: august 2017

Recenzované: 23. januára 2015 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: január 2015
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia APLENDSLOVAKIA, Manažér v zariadení Aplend Vila Magnolia.Zodpovedané: 4. marca 2019

Recenzované: 21. júla 2019 cez mobilné zariadenie