111 USD
  • Bezplatné parkovanie
APLEND Vila Beatrice(Tatranská Lomnica)
  • Bezplatné parkovanie
Hotel SOREA URÁN(Tatranská Lomnica)
Apartmany Belianky(Tatranská Lomnica)
Ukázať ponuku
Penzion Slnečný dom(Tatranská Lomnica)
Hotel TATRY***(Tatranská Lomnica)
  • Vrátane raňajok
Penzión Encián(Tatranská Lomnica)
  • Reštaurácia
Apartmány Belveder(Tatranská Lomnica)
  • Bezplatné parkovanie
Apartman Tatranska Lomnica(Tatranská Lomnica)
Zrecenzované: 31. októbra 2017

Jeden z najkrajsich hotelov prirode v akom som na Slovensku bol. spojenie prirodnych materialov, krasneho okolia. Krasny jednoduchy, ale ucelny apartman, idealny pre dvoch ludi, s vlastnou kuchynkou. Podnikol som vylety do okolia, ked sme prave neporadovali. Krasna tatranska noc!

Tip na izbu: Vyhlad do prirody
  • Termín ubytovania: november 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Jaroslav H.
Zrecenzované: 15. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Pokial hladate v Tatranskej lomnici vynikajuce ubytovanie tak hotel Kukucka ako v hlavnej budove hotela tak v apartmanoch vo vedlajsich budovach je super. Tieto chvaly vsak nemozno povedat na restauraciu. Nikdy to nebola nejaka extra trieda ale dalo sa aspon trosku ale teraz je to katastrofa. Snad najnemoznejsi personal v Tatranskej Lomnici nezvladajuci pracovat nad 2 plne stoly neznalost listka a vinnej karty a pristup uplny amaterizmus. No a jedalny ludtok na takyto hotel hotova katastrofa vinna karta ani nevravim miesto Don Perignon by radsej pridali par lepsich vin. Jedlo o nicom.
Skoda snad sa este preberu ale tu by som uz peniaze neminal.

Termín ubytovania: júl 2017, cestoval(a) s rodinou
2  Poďakujte používateľovi Perisound.
Zrecenzované: 14. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Na internete majú izbu za 120 €, zajednáte izbu priamo cez tel. alebo osobne, tak vám vypália 150 € Poviete im to, tak slečna na recepcií sčervenie a vykrúca sa že ceny sa menia podľa potreby... Nech idú do kelu s takýmto prístupom!

Termín ubytovania: október 2017
Poďakujte používateľovi Yanito7.
Zrecenzované: 25. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Bývali sme v apartmánoch, ktoré sú krásne, priestranné. Poloha hotela je vynikajúca ako v zime tak aj v lete Odporúčam využiť apartman, ale bez stravy.
Doplatok za raňajky 12 €/os. dosť prehnane nato aký vyber tam je. Večere už vôbec neodporúčam. Slabučký vývar za 4€ asi 1,5 dcl. Kuchár nemal svoj deň. Čašník nestíhal obsluhovať 5 stolov naraz. Hostia čo prišli po nas sa najedli skôr ako my. Objednali sme si len vývar a palacinky.
Wellness veľmi maličké 2 sauny, virivka, s výhľadom na apartmánové domy, v ktorej bola počas našej návštevy studena voda. Žiadna oddychová miestnosť. 2 ležadlá pred saunami a 2 ležadlá pri sprchach.
Komické pre mna bolo, keď sme si na recepcii objednali kávu na izbu a recepčná to zabila odpoveďou: "Samozrejme pošlem sluhu"
Nakoniec chaos na recepcii s našim účtom, ma dorazil. Pól hodinu sme strávili na recepcii, kým sme dali dokopy účet, ktorý sme mali naúčtovaný na troch izbách.

Termín ubytovania: september 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Romana B.
Zrecenzované: 30. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Moc hezky zarizene apartmany, vc. kuchynky a obyvaciho pokoje. Dobra poloha, 200 m od lanovky na Skalnate pleso. Horsi kvalita stravovani. Cena neodpovida kvalite ani nabidce. Neurazi, urcite vsak nenadchne. Personal neprofesionalni. Zbytecne moc behani, chozeni sem a tam, abiz by dokazali obslouzit vice stolu soucasne. Navzdory tomu se jedna o jeden z nej hotelu v Tatranske Lomnici - doporucuji.

Termín ubytovania: august 2017, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi Marcel802014.