“Najlepšia z Tatranskej Lomnice”
Recenzia La Famiglia

La Famiglia
Na pozícii č. 7 spomedzi 25 Reštaurácie v Tatranskej Lomnici
Opis: La Famiglia je talianska rodinná reštaurácia otvorená v Júni 2018 v Tatranskej Lomnici. Ponúkame chutné jedlá pripravené s láskou z čerstvých ingrediencií tej najvyššej kvality.

Výborné jedlo,rýchla a príjemná obsluha,lasagne mali možno trošku viac syra ale chutili. Príjemný zážitok odporúčam :)

Poďakujte používateľovi adammatej.

Zrecenzované: 26. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Večera bola fantastická,domáci chlieb,personál super,cestoviny ako v Taliansku,vieme to porovnať,kedže do IT chodíme 4x do roka.

Poďakujte používateľovi Voyager58814758843.
Zrecenzované: 21. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu náhodne minulý rok ale boli sme nesmierne prekvapení!!! Obsluha? Rýchla, ochotná, milá....jedlo? Nečakali sme dlho, jedlo bolo úžasné... lepšie cestoviny ani pizzu sme nikdy nejedli....tento rok sme opäť zavítali do Tatranskej Lomnice a najviac sme sa tešili sem! Znova pizza cestoviny...navečerať? Iba sem! Naozaj! Ak sa chcete naozaj dobre najesť toto je naše odporúčanie! Ďakujeme personálu aj kuchárovi za kulinársky zážitok!

Poďakujte používateľovi verca189.
Zrecenzované: 21. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Objednali sme si stol a jedlo 30 minut pre prichodom, po prichode nas vsetko cakalo pripravene. Nakolko sme boli limitovani casom rezervacia padla vhod. Vsetko super, odporucam

Poďakujte používateľovi miloslavk103.
Zrecenzované: 4. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Dali nám zaplatit za niečo, čo sme si ani neobjednali. Nielen, že doniesli jedlá v patnástminútovych intervaloch členom rodiny, ale ešte nám doniesli tri plátky chleba, ktory prezentovali mysticky. Sme pochopili z ich záhadneho príhovoru ku chlebu, že to bude asi pozornost podniku, asi za tu pizzu, čo im trvala polhodinu. NIE!!! Jeden platok chleba s chilli olejom 0,90 EUR. Takže platíte kvázi vstupné. Traja sme zaplatili za takmer hodinovy obed 31 euro. Ani fantu a pivo nevedeli doniest naraz.

4  Poďakujte používateľovi dianaw565.

Cestovatelia, ktorí si pozreli La Famiglia, si pozreli aj

Tatranská Lomnica, Prešovský kraj

Navštívili ste La Famiglia? Podeľte sa o svoje zážitky!