“Len priemer”

Kaviareň Bongusto Caffé
Na pozícii č. 1 spomedzi 2 Dezerty v Tatranskej Lomnici
Opis: “Každodenný život sa može začať iba po šálke vznešeného espressa … perfektný výber zmesi zŕn, špičková pražiaca technika a striktná metóda varenia s dotykom umenia“. Bongusto Caffé ... lahodná káva s nezameniteľnou arómou, ktorá vzdáva hold tradičnému umeniu výroby a prípravy tej najlepšej kávy Vášeň pre kávu, ktorá sa vzpiera času ! Talianske mesto Trieste rok 1950. Tu sa to všetko začalo ako rodinný podnik. Pán Girolamo Martin – zakladateľ Bongusto Caffé, umelecký „maestro“, odborník na miešanie kávy, odštartoval výskum v snahe o espresso so vznešenou chuťou a vôňou, ktoré by ponúkal svojím cteným zákazníkom. Caffé Espresso a mesto Trieste - storočia trvajúce putoTrieste je talianske mesto kde Caffé Espresso nie je len ranný alebo poobednajší rituál, ale skôr živoný štýl, ktorý zdôrazňuje staroveké dedičstvo a kultúru mes charakterizujúcu tento produkt.
Zrecenzované: 21. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Káva sa dá, obsluha by mohla byť prívetivejšia a koláče (nato, že sa jedná o rozmrazený polotovar) určite predražené, čo tejto kaviarni najviac nahráva je asi jej poloha.

Poďakujte používateľovi duniatko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BongustoPR, General Manager v zariadení Kaviareň Bongusto Caffé.Zodpovedané: 23. marca 2018

Thanks for your review and i am surprised to hear that you did not fully appreciate our level of service . I can assure you that usually our staff is very welcoming and our loyal customers are very satified also of our coffee which is selected and specially roasted in Italy. Anyway i kindly invite you to my guest at Bongusto Caffe' and will assure you that things will be definately as per your expectation.
Concerning the cakes , we have a cooperation with a famous italian company and we import some of our typical italian cakes through them . This company is known world-wide for high quality products and obviously cakes of such standard have also a certain price level. In addition to these italian products we also offer time to time local specialities fresly baked at very reasonable prices.
In conclusion we shall do our utmost best to introduce ( in the near future) additional variety of cakes in order to fully satisfy requests coming from our increasing customers.
Hope to see you soon at Bongusto Caffe'.

Zrecenzované: 12. marca 2018

Kaviareň Bongusto Caffé patrí medzi pekné až príjemné prostredie ako vonkajší priestor tak aj vnútorný, príjemná obsluha.

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi lacko49.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BongustoPR, General Manager v zariadení Kaviareň Bongusto Caffé.Zodpovedané: 17. marca 2018

Thanks for the great review. We are looking forward to your next visit and another unique coffee experience

Zrecenzované: 4. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Mali sme ešte veľa času do príchodu vlaku tak sme sa rozhodli, že si zájdeme na horúcu čokoládu. Obsluha milá, cenovo dostupné a ešte k tomu aj chutné.

Poďakujte používateľovi Nikolazelinska.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BongustoPR, Manager v zariadení Kaviareň Bongusto Caffé.Zodpovedané: 19. marca 2018

Grazie Mille :)

Zrecenzované: 21. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

My sme boli ubytovani kusok v Renomal a sme SI vsimli ze robia an TA Tak sme Tam zbehli na kavu. Dievcata boli velmi mile, vsetky ktore Tam boli, velmi privetive ale sme museli utekat na vlak Tak sme neostali ale vratili sme say na druhy den. Opat nesklamali. Dobra kava a super cokolada a ten servis bol uzasny. Dievcata prijdu hned ked pridete, nesilene vedia poradit, hudba je tiez vhodna a je tu vobkajsie sedenie a ak van je zima mozete sa prikryt dekou. Palec hore

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi barborah702.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BongustoPR, Owner v zariadení Kaviareň Bongusto Caffé.Zodpovedané: 26. januára 2018

Grazie... Ti aspettiamo presto :)

Zrecenzované: 24. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

na polohu pri stanici prrkvapivo fajn ceny dala.som viedensku kavu bola super domaca slahacka casnicka mila urcite odporucam ak si chcete sprihemnit cakanie na elektricku a kolace sa chystam ochutnat

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi MichaelaK1757.

Grazie Michaela...ti aspettiamo nuovamente per un buon cappuccino e tiramisu' italiano . Ciao

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kaviareň Bongusto Caffé, si pozreli aj

Tatranská Lomnica, Prešovský kraj

Navštívili ste Kaviareň Bongusto Caffé? Podeľte sa o svoje zážitky!