Recenzované: 21. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Prežili sme v tomto hoteli 3 nádherné dni. Okrem čarovného prostredia Vysokých Tatier samotný hotel je perla sama osebe. Služby a personál sú tak milý a profesionálny že vám to vyrazí dych. Ale pritom je stále cítiť človečinu. Ďakujeme veľmi veľmi pekne.

Dátum pobytu: máj 2018
Poďakujte používateľovi adnanhamzic.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ZuzanaKovalova, Generálny riaditeľ v zariadení Hotel Lomnica.Zodpovedané: 15. júla 2018

Pozdravujeme Vás Adnanhamzic,

teší nás, že ste si pobyt u nás užili a zažili ste nielen príjemný pobyt ale ste si aj veríme, oddychli. Verím, že ponuka nášho wellness centra, ponuka fyzioterapeutov či napr. Beauty salón s kaderníctvom, manikúrou, pedikúrou alebo kozmetikou len zavŕšila už tak skvelý čas strávený vo Vysokých Tatrách.
Síce počasie neovplyvníme, ale u nás sa nikdy nudiť nebudete. Ponúkame kvalitné gastronomické zážitky v podobe degustačných večerí, degustácii vína alebo len tak, posedenie na terase s miešanými drinkami.

Bez kvalitného personálu by ste pocit z oddychu a príjemné stráveného času nemali, preto sme veľmi radi, že práve našich kolegov dávate do pozornosti a týmto aj im patrí veľká vďaka.

Tešíme sa na Vašu opätovnú návštevu.

Recenzované: 20. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Neuveritelne perfektny hotel od A po Z. Extremne mili a ochotni personal. Skvele wellness. Nadherne priestory. Luxusne izby. Vysoko odporucane. Restauracie na vysokej urovni. Na ranajky velkolepy vyber.

Dátum pobytu: máj 2018
Poďakujte používateľovi Igor R.

Krásny deň prajeme Igor,

teší nás, že ste boli s našimi službami spokojní. Spomenuli ste produkt, na ktorom sme si dali extrémne záležať a to sú raňajky. Aj preto u nás ponúkame raňajky až do 11:00h a check-out do 12:00h aby hosť cítil a vedel, že aj v deň odchodu je u nás vítaný a chceme aby si aj posledný deň u nás užil.
Do raňajok sme dali veľa úsilia, hľadali sme kvalitných dodávateľov, veď viac ako 80% produktov z raňajok sú od slovenských fariem v našom okolí. Neustále dopĺňame a hľadáme nové trendy aby aj Vaše zážitky boli stále iné a bol dôvod k nám opäť zavítať.

Odporúčame, sledujte náš Facebook, plánujeme aktivity, kde Gastronómia bude jedna z TOP tém :-). A druhou hlavnou úlohou bude pivo ERB.

Recenzované: 9. mája 2018

Rekonštrukcia hotela bol skutočne skvelý počin, za čo si majiteľ zaslúži vďaku.
Hotel je krásny, čistý, všade veľa obrazov známych autorov. Veď povedzte, v ktorom slovenskom hoteli visí na chodbe vedľa seba niekoľko "Kompánkov" či "Laluhov". Izby aj wellness nádherné, reštaurácia aj servis prvotriedny. Keď nechcete ísť do Tatier so stresom, aké ubytovanie a služby vám poskytnú, tak neváhajte a vyberte Hotel Lomnica.

Dátum pobytu: apríl 2018
Poďakujte používateľovi PeterK8203.

Vážený pán Peter,

Ďakujeme, že ste sa rozhodli podeliť z dojmu z pobytu u nás. Cieľom otvorenia hotela nebolo len ponúkať služby hotela alebo priniesť umenie a kultúru nielen pre našich hostí ale aj do regiónu, ktorá tu historicky bola a patrí sem.

Máme dve Galérie a k tomu viac ako 400 originálnych obrazov v celom hoteli. Našim cieľom je odprezentovať nielen kvalitu na tanieri ale aj v priestoroch hotela. K tomu nám dopomáhajú aj rôzne akcie, najbližšie plánovaná Symphony night v posledný júlový víkend. Veríme, že k nám opäť zavítate a budete sa môcť opäť presvedčiť o kvalitných službách.

Recenzované: 16. apríla 2018

Hotel Lomnica je samá dokonalosť. Izby sú čisté, WC s bidetovou sprškou, interiér krásne zariadený v historickej časti hotela. Izba bola čistá, vkusne zariadená, personál je profesionálne zaškolený, vždy usmiaty, ochotný zodpovedať vaše otázky, gastronomia je super, používajú vlastné výrobky prípadne lokálne, odporúčam degustačné 5 chodové menu s wine pairingom ( my sme boli nielen milo prekvapený kreatívnym servírovaním a výrobou pokrmov, ale aj obsluhou. Obsluhovali nás 3 kuchári, 2 čašníci a 1 somelíér, Raňajky sú bohaté s množstvom nápojov vlastnej výroby, sektom a regionálnymi výrobkami. Odporúčam každému kto chce navštíviť Tatry.

Dátum pobytu: apríl 2018
Poďakujte používateľovi NoroS7.

Pozdravujeme Vás Noro,

Ďakujeme, že ste si našli čas a venovali ste pár minút na zhodnotenie dojmov z pobytu u nás. Sme veľmi radi, že sa Vám u nás páčilo a hodnotíte prístup mojich kolegov veľmi pozitívne. Gastronómia a umenie je to, na čom si dávame zakladať a sme radi, že ste práve našu snahu ocenili.
Verím, že k nám zavítate opäť, plánujeme ďalšie akcie, napr. ako Symphony night v posledný júlový víkend alebo vždy máte možnosť využiť aj degustačnú večeru a zažiť tak nový zážitok z gastronómie u nás na Slovensku.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Recenzované: 14. marca 2018

Z každého kúta dýcha umenie, všetko nablýskané, čisté a exkluzívne. Ak hľadáte TOP komfort, určite tento hotel v Tatrách neobíďte. Wellness trochu malé vzhľadom na kapacitu ostatných priestorov, ale príjemne prekvapila obsluha, ktorá nelení a prinesie drink podľa želania až k lehátku. Veľmi pozitívne hodnotím aj bezplatný hotelový skibus do lyžiarskeho strediska a späť, milého hotelového portiera a recepčných. Izbu sme mali v modernej časti bez výhľadu. Skôr by som asi odporúčala izby v historickej časti, aby bol zážitok dokonalý.

Tip na izbu: Pri ďalšej návšteve by som rozhodne volila izbu v historickej časti.
Dátum pobytu: február 2018
1  Poďakujte používateľovi MichelleO2585.

Pozdravujeme Vás pani Michelle,

ďakujeme, že ste venovali pár minút a rozhodli ste sa podeliť o dojmy z pobytu u nás. Je nám ľúto, že aj napriek tomu, že ste si pobyt u nás užili, našli ste nedostatky, kvôli ktorým ste nám nedali plný počet bodov. To vôbec nevadí - my sa chceme zlepšovať a verím, že pri Vašej ďalšej návšteve to napravíme.
Aby sme Váš pobyt pri ďalšej návšteve maximálne približili k plnej spokojnosti, odporúčame rezervovať si izbu s balkónom (máme ich len pár a rýchlo sa vypredávajú) alebo izby v historickej časti, ktoré ponúkajú výhľad na Vysoké Tatry.

Naše wellness ponúka bazén s protiprúdom, 3 typy sáun, 5 masérskych miestnosti, 2 vírivky - z toho jedna v exteriéri pre až 12 osôb. Wellness ponúka širokú škálu služieb a dopĺňame ich ešte extra priestorov Beauty salónu. Ponuka občerstvenia je samozrejmosťou, sme radi, že ste ju využili.