Hotel Lomnica
Hotel TATRY***(Tatranská Lomnica)
95 USD
  • Vrátane raňajok
Vila Julia(Tatranská Lomnica)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
94 USD
Ukázať ponuku
Penzion Jesensky(Tatranská Lomnica)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
  • Bezplatné parkovanie
Villa Beatrice(Tatranská Lomnica)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
150 USD
  • Bezplatné parkovanie
Apartmány Renomal(Tatranská Lomnica)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
93 USD
Hotel Kukucka(Tatranská Lomnica)
123 USD
119 USD
Expedia.com
  • Bezplatné parkovanie
Wellness Cottage Ceder(Tatranská Lomnica)
106 USD
Ukázať ponuku
Aplend Vila Magnolia(Tatranská Lomnica)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
89 USD
Expedia.com
Apartmány Belveder(Tatranská Lomnica)
67 USD
  • Bezplatné parkovanie
Grand hotel Praha(Tatranská Lomnica)
114 USD
Agoda.com
Zrecenzované: 9. mája 2018

Rekonštrukcia hotela bol skutočne skvelý počin, za čo si majiteľ zaslúži vďaku.
Hotel je krásny, čistý, všade veľa obrazov známych autorov. Veď povedzte, v ktorom slovenskom hoteli visí na chodbe vedľa seba niekoľko "Kompánkov" či "Laluhov". Izby aj wellness nádherné, reštaurácia aj servis prvotriedny. Keď nechcete ísť do Tatier so stresom, aké ubytovanie a služby vám poskytnú, tak neváhajte a vyberte Hotel Lomnica.

• Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Peter K.
Zrecenzované: 16. apríla 2018

Hotel Lomnica je samá dokonalosť. Izby sú čisté, WC s bidetovou sprškou, interiér krásne zariadený v historickej časti hotela. Izba bola čistá, vkusne zariadená, personál je profesionálne zaškolený, vždy usmiaty, ochotný zodpovedať vaše otázky, gastronomia je super, používajú vlastné výrobky prípadne lokálne, odporúčam degustačné 5 chodové menu s wine pairingom ( my sme boli nielen milo prekvapený kreatívnym servírovaním a výrobou pokrmov, ale aj obsluhou. Obsluhovali nás 3 kuchári, 2 čašníci a 1 somelíér, Raňajky sú bohaté s množstvom nápojov vlastnej výroby, sektom a regionálnymi výrobkami. Odporúčam každému kto chce navštíviť Tatry.

• Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Noro S.
Zrecenzované: 14. marca 2018

Z každého kúta dýcha umenie, všetko nablýskané, čisté a exkluzívne. Ak hľadáte TOP komfort, určite tento hotel v Tatrách neobíďte. Wellness trochu malé vzhľadom na kapacitu ostatných priestorov, ale príjemne prekvapila obsluha, ktorá nelení a prinesie drink podľa želania až k lehátku. Veľmi pozitívne hodnotím aj bezplatný hotelový skibus do lyžiarskeho strediska a späť, milého hotelového portiera a recepčných. Izbu sme mali v modernej časti bez výhľadu. Skôr by som asi odporúčala izby v historickej časti, aby bol zážitok dokonalý.

Tip na izbu: Pri ďalšej návšteve by som rozhodne volila izbu v historickej časti.
  • Termín ubytovania: február 2018, cestoval(a) s priateľmi
1  Poďakujte používateľovi Michelle O.
Zrecenzované: 7. marca 2018

Pobyt v Hoteli Lomnica bol pre mňa najsilnejším zážitkom z dovoleniek v Tatrách a áno, boli sme aj v top hoteloch na Štrbskom plese. Tento hotel vám totiž okrem starostlivosti, kedy vám personál dáva v dobrom pocítiť, že si vás vážia ako klienta, čosi "extra" cítite na každom kroku.
Bol som vo viacerých hoteloch tejto kategórie po svete, ale doslova rozdielovým je doslova top galéria slovenskej výtvarnej tvorby 20. storočia, ktorá vás sprevádza od vstupu až po vašu izbu. Klobúk dole pred pánom majiteľom, verím, že dobro a záujem takto sa podeliť s verejnosťou u neho aj naďalej pretrvá.
Gastronómia je top svojej kategórie na Slovensku. A aj tu je od personálu cítiť, že ich práca baví a chcú sa o svoje skúsenosti podeliť. Úprimne, vďaka aj kuchárovi Erikovi(?) za množstvo odporúčaní nových chutí ako napríklad figová horčica k syrom alebo tapioková kaša. Je mi len ľúto, že sme neabsolvovali degustačnú večeru (snáď nabudúce) a že predajňa Selavi je otvorená len od štvrtka do nedele (prišli sme v sobotu večer a v nedeľu nám nenapadlo ísť do obchodu. Odchádzali sme v stredu a aj tu sa ukázala nadštandardná ochota personálu hotela, že nám obchod vybavili otvoriť).
Využili sme aj hotelový ski bus, ktorý veľmi rýchlo reagoval na naše zavolanie.
Vďaka za skvelé služby aj v čistom wellnesse (nezabudnite absolvovať aj tatranské tepidárium po vysaunovaní alebo vonkajšom jakuzi).
Dajte naozaj na odporúčania a vyskúšajte Lomnica Cake s kávou alebo poseďte pri čapovanom Erbe.
Neľutujem jedno euro, ktoré sme v Hoteli Lomnica minuli a teším sa na návrat nabudúce. Nech sa vám darí.

• Termín ubytovania: marec 2018, cestoval(a) s rodinou
2  Poďakujte používateľovi Mierolub.
Zrecenzované: 19. februára 2018

Krásne zrekonštruovaný hotel. Po rokoch chátrania, je skvelé vidieť, ako sa z hotela stal klenot Lomnice. Nádherný interiér. Aj pri obyčajnom pití kávy, má návštevník pocit neobyčajného prostredia. Ostatné služby sa len chystáme využiť, no už teraz sa teším.

• Termín ubytovania: december 2017, cestoval(a) sólo
3  Poďakujte používateľovi Barbora100.