Recenzované: 3. marca 2018

Práve sme sa vrátili zo 4-dňového pobytu v tomto hoteli. Boli sme ubytovaní na izbe č. 403. Izba bola čistá, vkusne zariadená, bolo v nej príjemne teplo. Strava domáca, chutná, personál príjemný, wellness OK. Veľkým plusom pre bežkárov je priamy vstup z hotela na skvelý bežecký okruh.Určite sa vrátime.

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi veraf743.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia marketingtts, Manažér v zariadení Hotel SOREA TITRIS.Zodpovedané: 5. marca 2018

Ďakujeme veľmi pekne za recenziu a budeme Vás s radosťou očakávať :-)

Recenzované: 3. januára 2018

Zreštaurovaná socialistická stavba, primeraná veľkosť izieb, ponuka bezbariérovej izby.
V hoteli i na izbách príjemne teplo, čisto, výborná domáca strava. Pre welness možnosť zapožičania županu grátis, lyžiareň ,priestory na športovanie.
Priateľský, ochotný personál- počínajúc recepciou. Elegantná výzdoba jedálne na silvestrovský večer a dostatok dobrého jedla.
Jediné, čo by bolo dobré pridať je skibus pre lyžiarov.

Dátum pobytu: december 2017
3  Poďakujte používateľovi Beáta M.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia marketingtts, Manažér v zariadení Hotel SOREA TITRIS.Zodpovedané: 5. januára 2018

Dobrý deň p.Beáta,
Ďakujeme za recenziu a čo sa týka skibusu ten je k dispozícií po zakúpení si TATRY Card na recepcii hotela. Želáme Vám pekný deň a ďakujeme za prejavenú dôveru.

Recenzované: 7. novembra 2017

Cenovo prijateľný hotel s peknou polohou kúsok od centra strediska s krásnym výhľadom.
Izby sú skôr menšie , vybavené lacným ale zachovalým nábytkom .
Hotel má pekný wellness , vrátane saunoveho sveta.
Stravovanie je primerane, nie drahé ale chutne.

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi 915milanm.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia marketingtts, Manažér v zariadení Hotel SOREA TITRIS.Zodpovedané: 9. novembra 2017

Ďakujeme za recenziu :)

Recenzované: 6. septembra 2017

Dobrá cena hotela vo Vysokých Tatrách za ubytovanie a polpenziu, ale nádych socializmu je tam stále. Izby boli čisté a bolo tam príjemne teplo, ale matrace na posteli boli väčšie ako rám postele, takže som sa viackrát v noci ocitla na studenom tvrdom celodrevenom, vlastne celodrevotrieskovom rošte, lebo matrace sa jednoducho "rozišli" v strede - nemali totižto zábranu po bokoch postele. To som ešte nezažila v žiadnom hoteli. Raňajky a večere boli chutné a výber celkom fajn. Takže strava OK, až na 2 veci: na ten vozíček so špinavými riadmi obiehajúci okolo stolov. Ja som si pripadala ako v nejakomdomove dôchodcov. No a pani čašníčka, ktorá mala na starosti nápoje, tá nás tam "cvičila", ako keby sme boli nespratní tínedžeri. A to mám po štyridsiatke... Radšej som si na druhý večer neobjednala nič. Ale prežili sme to :-).

Dátum pobytu: august 2017
5  Poďakujte používateľovi mirkakr1.
Recenzované: 8. augusta 2017

ubytovanie sme mali na 2. poschodí, čisté, chodby tiché, veľmi sme sa tam cítili príjemne. Strava bola veľmi chutná, myslím že si každý našiel čo potreboval. V bazéne bolo veľmi fajn, voda ohromná. Okolie veľmi pekné.

Tip na izbu: Myslím že izby na vyššom poschodí sú lepšie, je tam tichšie inak všetko OK.
Dátum pobytu: júl 2017
Poďakujte používateľovi akontinova.