Recenzované: 13. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Nas pobyt trval 5 dni. Izba je primerane veľká, čistá a vsetko je funkčné. vsetko co sme potrebovali sme dostali na recepcii / lopty, fén, náplasti na otlaky .. / V celom zariadení je prijemne teplo aj ked vonku chumeli a mrzne. Mali sme polpenziu a vzdy sme si mali z čoho vyberať a chutne sme sa najedli. Personál sa o nas stale staral, dcéra povedala ze sa o nas starajú ako doma. využili sme aj telocvičňu , detsky kútik. V predchádzajúcom pobyte aj bazén. Super je ze hotel je aj “pet friendly”. Využili sme aj sánkovanie na briežku za hotelom. prešli sme sa pešo do lomnice. Naozaj sme si oddýchli. Prideme aj nabuduce. jedinou vecou bola nefunkčná sauna z dôvodu nedostatku záujemcov.

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi alzbeta v.
Recenzované: 4. februára 2018

Hotel Hutník podla mňa ponúka dobrý pomer cena vs kvalita. Izby sú pekné, zrekonštruované a ponúkajú slušný štandart, je tam čisto. Chýba tam wellnes, majú len bazén. Slabá stránka je z mojej strany prístup personálu,s čím zápasí väčšina tatranských hotelo, hlavne na recepcii, kde som mal pocit že som na obtiaž.
Raňajky štandart, akurát problém si dať inú ako raňajkovú kávu, nakoľko bar ráno nefunguje.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi Igino12345.
Recenzované: 29. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Pomer kvalita a cena uplne v pohode. Absolutne perfektne animacie pre deti.Strava velmi dobra, izby ciste.Moznost hrat kolky. Parkovanie bez problemov. Boli sme spokojni so vsetkym.Boli sme s 5 rocnou dcerou.Aj ziva hudba bola zabavna ;-)

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi 892miriamb.
Recenzované: 28. novembra 2017

Strávili sme tu s mojou rodinou a priateľmi jesenné prázdniny a boli sme veľmi spokojný. Hotel je dobre vybavený aj na dni, keď počasie nie je moc vhodné na absolvovanie nejakých časovo náročných túr s deťmi. Je tu vyhovujúci wellnes (sauna, bazén, inhalačný morský kúpeľ), veľká telocvičňa, dve bowlingové dráhy, detský kútik, biliard. Možno by som akurát vytknul, veľmi zastarané a nevyhovujúce fitness centrum, alebo posilňovňa. Wifi pokrytie v hoteli je na dostačujúcej úrovni v celom objekte aj lobby aj na izbách s dostačujúcou kapacitou. Poloha hotela je taktiež dobre situovaná, je to kúsok za Tatranskou Lomnicou cca 1,7 km pešou chôdzou cez turistický chodnik. Strava bola taktiež veľmi vyhovujúca najma večere boli veľmi chutné formou bufetových stolov.

Dátum pobytu: október 2017
1  Poďakujte používateľovi Jozef C.
Recenzované: 20. novembra 2017

Hotel Hutník 1 môžem doporučiť, izby sú zrekonštruované, čisté, veľmi priestranné,s krásnym výhľadom, kúpeľňa zrekonštruovaná s vaňou.Strava zabezpečená formou polpenzie,bufetové raňajky s veľkým výberom - šunky,syry, salámy, párky, klobásky, vajcia na rôzne spôsoby, jogurty,cereálie, ovocie, bohatý výber pečiva, koláče, káva, čaj, džúsy, a bufetové večere, bohatý výber zo 7 druhov jedál vrátane vegetariánskych, viac druhov dezertov, jedlo veľmi chutné, domáce. Skvelé vybavenie hotela pre rodiny s deťmi, bowling,biliard, telocvična, ping-pong, bazén, sauna, spoločenské hry k dispozícii. Boli sme veľmi milo prekvapení a spokojní.

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi katarina190.