Levoča

“Fantázia :)”

Restauracia Kupecka Basta
Na pozícii č. 1 spomedzi 15 Reštaurácie v Levoči
Zrecenzované: 14. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Príjemné posedenie, pekné prostredie, obsluha rýchla, jedlo fantastické! A ešte aj za prijateľné ceny, určite odporúčam :)

Poďakujte používateľovi Ljubimirra.

Zrecenzované: 6. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Výborné prostredie, ešte lepšie jedlo a úžasná obsluha. Túto reštauráciu doporučujem všetkými desiatimi. Určite sme tu neboli poslednýkrát. Takú ochotnú a milú obsluhu som u dávno nezažila.

Poďakujte používateľovi dom_ca_nika.
Zrecenzované: 24. júla 2019

Vyborne jedlo a vyborna obsluha. Pri preplnenej restauracii. Kucharom aj casnikom vsetka cest. Skvela atmisfera.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Janebonnk.
Zrecenzované: 21. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Pred ukrytím od zomknutia nás zachránila tato basta. A dobre sme spravili, že sme sem zavítali. Prijemne prostredie, usmievavý a rýchly personál. A tiež možnosť parkovať na bezplatnom parkovisku. Veľmi chutne jedlo. Odporúčame.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi MarekP2230.
Zrecenzované: 8. septembra 2018

Jednoduché prostredie a strava podobná. Obsluha príjemná. Boli sme sklamaní. Recenzie nám hovorili o niečom inom....

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi Jozef C.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia Kupecka Basta, si pozreli aj

Levoča, Prešovský kraj

Navštívili ste Restauracia Kupecka Basta? Podeľte sa o svoje zážitky!