“Sklamanie”

Restauracia u 3 Apostolov
Na pozícii č. 5 spomedzi 17 Reštaurácie v Levoči
Kuchyňa: Medzinárodné
Zrecenzované: 2. novembra 2019 cez mobilné zariadenie

Dne sme navštívili túto reštauráciu v centre Levoče. Pekná fasáda a snaživý a milý čašník bolo jediné čo nás potešilo. Interiér vcelku pekný no dosť zastaralý a chcelo by to vynoviť. Špinavý príbor so zaschnutými zvyškami je niečo čo sa v reštaurácii nesmie stať. No bohužial. Jedlo na urovni lacného Bistra. Chutilo ako prihriate. Maso a omacka s plackou bez vyraznej chuti. Halušky bryndzové so syrom bez bryndze.

Dátum návštevy: november 2019
Poďakujte používateľovi LightPacker760512.

Zrecenzované: 9. októbra 2019

Na prvý pohľad sa nám táto reštaurácia zapáčila, a preto sme sa rozhodli, že sa tu naobedujeme. Neviem, či to bola náhoda, ale na objednávku sme vôbec dlho nečakali a boli sme spokojní aj s obsluhou ale hlavne aj s výbraným jedlom. Dokonca aj cenonovo nám táto reštaurácia vyhovovala.

Poďakujte používateľovi Marta958.
Zrecenzované: 8. októbra 2019 cez mobilné zariadenie

Dnes sme boli v tejto reštaurácií na obedové menu. Opýtali sme už pri príchode, či je možné zmeniť prílohu. Povedali, že áno a aj preto sme tam vôbec ostali. Nakoniec nám dali jedlo bez zmeny s tým, že to vlastne nebolo možné. Druhá vec, že všetko chutilo ako len prihriate z predošlého dňa z mikrovlnky a aj ako zbytky, aj polievka aj pečene zemiaky.
Pani čašníčka povedala, že bohužiaľ nám v zmene prílohy nemôžu vyhovieť a ja hovorím bohužiaľ už neprídeme :)

Dátum návštevy: október 2019
Poďakujte používateľovi VeronikaJ266.
Zrecenzované: 22. septembra 2019

Obedove menu ale aj jedlo z jedalneho listka bolo pripravene rychlo a hlavne velmi chutne. Obsluhoval nas velmi mily pan, ktory ustretovo vyhovel kazdej poziadavke. Restauraciu mozeme vrelo odporucit a urcite sa tu niekedy opat vratime.

Poďakujte používateľovi Januska0511.
Zrecenzované: 4. augusta 2019

Čašníčka mala očividne iné priority ako napr. upratovanie prázdnych stolov než nás obslúžiť. Ani po prosbe o zaplatenie sme účet nedostali rýchlo. Trvalo jej, kým vôbec priniesla objednané nápoje.
Vlažné chody zohriate v mikrovlnke sa skladali zo samých nekvalitných polotovarov (slivkové gomboľce, americké zemiaky...) a šľachovitého mäsa s viditeľnou blanou navrchu. Celkovo všetky naše tri jedlá boli nedochutené. Situáciu nezlepšila ani doobjednaná teplá tatárska omáčka v sáčku. O zariadení sa radšej v detailoch vyjadrovať nebudeme, postačí povedať, že je gýčové a vhodné na výmenu. Toalety sa nedali zamknúť a nebol tam ani toaletný papier, ani mydlo.
V skratke...neodporúčame navštíviť tento podnik, a keby to bolo možné tak mu nedáme ani jednu hviezdičku.

Poďakujte používateľovi trigracie.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia u 3 Apostolov, si pozreli aj

Levoča, Prešovský kraj

Navštívili ste Restauracia u 3 Apostolov? Podeľte sa o svoje zážitky!