Levoča

Recenzované: 28. marca 2018
toccata58
Michalovce, Slovensko
Krasna klietka.

Prve co ma napadlo, ked som zbadal tuto klietku hanby bolo, ze sem by sem pozatvaral celu nasu... viac informácií

Recenzované: 1. júna 2016
michalm637
Piešťany, Slovensko

Recenzované: 28. marca 2018

po dnes aktuálna atrakcia, ktorá slúžila ako trest pre zatváranie ľudí počas noci, jej funkčnosť by sa dala využiť aj dnes....

Dátum zážitku: máj 2017
Poďakujte používateľovi toccata58.
Recenzované: 1. júna 2016 cez mobilné zariadenie

Prve co ma napadlo, ked som zbadal tuto klietku hanby bolo, ze sem by sem pozatvaral celu nasu vladu.
Urcite odporucam navstivit, ci uz ken na foto, alebo na predatvu ako to pred par rokmi bolo.

Dátum zážitku: jún 2016
1  Poďakujte používateľovi michalm637.
Recenzované: 9. januára 2016

Tento krasny hiostoricky skvost stoji na namesti v Levoci blizko radnice.
Niekedy tam zatvarali zeny za zradu.Dnes je tatío klietka hanby najmä na fotenie sa turistami.

Dátum zážitku: január 2016
Poďakujte používateľovi Lubka33.