Pekný detail

Pekný detail v centre mesta, dopĺňa kompozíciu fotiek :) Ja bohužiaľ fotku nemám, pretože na ňu... viac informácií

Recenzované: 14. septembra 2019
Ljubimirra
Velmi prijemna prehliadka s mnozstvom informacii. S urcitostou sa v pripade dalsej navstevy Levoce zastavime.

Velmi pekne spracovana cast o vzniku Levoce. Nasho maleho syna expozicia velmi zaujala. Odporucam... viac informácií

Recenzované: 26. júla 2020
patrikpolo123
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 1. júna 2016 cez mobilné zariadenie

Prve co ma napadlo, ked som zbadal tuto klietku hanby bolo, ze sem by sem pozatvaral celu nasu vladu.
Urcite odporucam navstivit, ci uz ken na foto, alebo na predatvu ako to pred par rokmi bolo.

Dátum zážitku: jún 2016
1  Poďakujte používateľovi michalm637.
Recenzované: 9. januára 2016

Tento krasny hiostoricky skvost stoji na namesti v Levoci blizko radnice.
Niekedy tam zatvarali zeny za zradu.Dnes je tatío klietka hanby najmä na fotenie sa turistami.

Dátum zážitku: január 2016
Poďakujte používateľovi Lubka33.