Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 28. júna 2017

boli sme velmi spokojný velká izba čisto žiaden hluk z ulice priamov centre nemám čo vytknuť pod hotel je reštaurácia aj svelkým výberom jedla navštívila by som ho určite znova a možem len dalej odporučiť

Dátum pobytu: jún 2017
1  Poďakujte používateľovi tina691976.
Recenzované: 27. mája 2019

Dátum pobytu: máj 2019