“Super osvieženie”
Recenzia Provence Café

Provence Café
Na pozícii č. 8 spomedzi 15 Reštaurácie v Levoči
Opis: Útulná kaviareň v historickom meste Levoča s francúzskou atmosférou. Ponúkame Vám domáce koláčiky, limonády a ľadový čaj. Takisto si môžete pochutnať na vynikajúcich raňajkách a prvotriednej káve.

Veľmi príjemné prostredie, obsluha rýchla a ochotná. Ideálne na pokojné posedenie pri kávičke :) Určite zase zavítam.

Poďakujte používateľovi Ljubimirra.

Zrecenzované: 24. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Toto je typ kaviarne, koli ktoremu pri ceste autom okolo Levoce , vzdy odbocim z dialnice a zastavim sa na kavu a uzasny domaci zakusok....
Prijemne prostredie, mila obsluha.
Kto skusi , da mi urcite za pravdu ....

Centrum mesta je plne kaviarni, cukrarni a niektore su iba pascami na turistov. Tato kaviaren je svojou polohou uplne mimo centra, pri vjazde do Levoce na kruhovom objazde s moznostou bez problemov zaparkovat.

Pozor na otvaracie hodiny cez vikendy....

Dátum návštevy: marec 2019
1  Poďakujte používateľovi kimgoldpiestany.
Zrecenzované: 25. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Ranné vybavovačky a keďže som Levoču prechodil hore-dole mám zistené, kde je ako. Ak chcete kávu tak vrelo odporúčam tento podnik, útulne s príjemnou atmosférou a vôňou. Vhodné aj keď chcete pozvať ľudí, ktorí ešte neboli v Levoči, skvelá poloha ľahká na nájdenie. Ako som si mohol všimnúť, podávajú aj raňajky ale pre ne by som využil asi iný podnik.

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi DanielR13071.
Zrecenzované: 21. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Skvelá káva a krásne útulné priestory a štylové toalety, kde bol aj krém na ruky a kozmetické potreby pre dámy. Obsluha vyborná Doporučujem

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi PavlaKolenova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Marcelka M, Owner v zariadení Provence Café.Zodpovedané: 6. apríla 2018

Ďakujem veľmi pekne :-)

Zrecenzované: 31. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Hladali sme dobru kavu v Levoci a sme velmi rady, ze sme sa dostali sem. Vyborne domace kolaciky a dobra kavicka. ☕️
Odporucame ✌️.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi mari_vaaa.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Marcela_Maj, Majiteľ v zariadení Provence Café.Zodpovedané: 6. septembra 2017

Sme radi, že ste sa u nás cítili dobre, budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu :-)

Cestovatelia, ktorí si pozreli Provence Café, si pozreli aj

Levoča, Prešovský kraj

Navštívili ste Provence Café? Podeľte sa o svoje zážitky!