Boli sme tam, keď tam nikto nebol. Bol tam fantastický pokoj, pohoda a kľud. Je tam neopisateľná atmosféra..

Prekrásny kostol, a veľmi pekne upravené okolie. Doporučujeme všetkým, ktorí chcú počuť... viac informácií

Recenzované: 9. októbra 2019
Marta958
Košický kraj, Slovensko
Nádhera

Recenzované: 28. júla 2017
n4tal14
Prešovský kraj, Slovensko

Recenzované: 28. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Doporučujem ľuďom každého náboženstva. Ak sa nepomodlíte, tak sa aspoň pokocháte prírodou. Sama som evanjelička augsburského vyznania a žasla som nad niečím tak nádherným. Príbeh toho, ako to tam celé vzniklo, je úžasný a rovnako sú úžasné príbehy ľudí, ktorím príchod a modlitba pomohli. Okolie je krásne upravené a je odtiaľ výhľad na celú Levoču a aj viac. K Mariánskej hore sa dá ísť každým dopravným prostriedkom na kolesách aj pešo.

Dátum zážitku: apríl 2017
Poďakujte používateľovi n4tal14.
Recenzované: 25. júla 2017

Miesto pre nabranie energie, oddych, zamyslenie sa. Buď pešo alebo autom. Priamo hore je tiež možnosť prechádzok , po lese, ku kaplnke. Skvelý výhľad na široké okolie.

Dátum zážitku: jún 2017
1  Poďakujte používateľovi Zuzana_traveler.
Recenzované: 7. augusta 2019

Dátum zážitku: júl 2019