“Pohoda a oddych”

Varadero cubans cocktail bar
Na pozícii č. 4 spomedzi 27 Reštaurácie v Bojniciach
Zrecenzované: 26. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme tam celá rodina.Obsluha nám namiešala drinky každému na mieru.Ako darček som kupoval zopár cigár o ktorých obsluha vedela asi všetko.Krásne prostredie,milý personál.Určite sa ešte vrátime.Ale bez auta

1  Poďakujte používateľovi PavolS87.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia rene c, Manažér v zariadení Varadero cubans cocktail bar.Zodpovedané: 17. decembra 2018

Veľmi pekne ďakujeme! Viva Cuba, Viva nešoféri! :)

151941 recenzií

Zrecenzované: 29. novembra 2016

Podnik v ktorom si viem super oddýchnuť. Večer prídete tam, čaká Vás milá obsluha ktorá Vám namieša chutný drink alebo odporúči dobré vínko:-)

Dátum návštevy: august 2016
2  Poďakujte používateľovi zuzulka_manu.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia rene c, Majiteľ v zariadení Varadero cubans cocktail bar.Zodpovedané: 2. decembra 2016

Ďakujeme pekne. Vážime si Váš názor a tešíme sa na opätovné stretnutie! Viva Cuba! :)

Zrecenzované: 1. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Uzasne miesto na posedenie s kymkolvek.
Terasa je nadherna. Personal uzasny. Drinky namiesane s citom a vyborne cigary.

Dátum návštevy: október 2016
Poďakujte používateľovi volarka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia rene c, Majiteľ v zariadení Varadero cubans cocktail bar.Zodpovedané: 2. novembra 2016

Ďakujeme a tešíme sa na opätovné stretnutie! Viva cuba!

Zrecenzované: 20. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Uzasny podnik. Velmi autenticky nakolko sme boli na Cube niekolkokrat. Najlepsi personal aky sme kedy stretli /myslim ze casnicka Zuzka ale aj barman/. Sprijemnili nam velmi dovolenku. Ceny rumov su vzhladom na ich kvalitu dobre, nie je to lacna zalezitost. Uzasne miesane napoje, boli sme veelmi spokojni. Dakujeme, vratime sa.

Dátum návštevy: august 2016
1  Poďakujte používateľovi LudmilaO95.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia rene c, Majiteľ v zariadení Varadero cubans cocktail bar.Zodpovedané: 20. októbra 2016

Ďakujeme veľmi pekne za recenziu! So Zuzkou doteraz spomíname na skvelý párik, ktorý sedel na terase!? Tešíme sa na skorú návštevu! Viva Cuba!

Zrecenzované: 17. mája 2016

Krasna atmosfera, velmi privetiva obsluha, vyborny vyber rumov, hudba pre potesenie. Odporucania barmana na 1.

Dátum návštevy: máj 2016
Poďakujte používateľovi bronkay.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Varadero cubans cocktail bar, si pozreli aj

Bojnice, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Varadero cubans cocktail bar? Podeľte sa o svoje zážitky!