Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Najnovšie recenzie. Najnižšie ceny. Dokonalé miesto na nákup pobytov v hoteloch.

“Sklamanie” 2 z 5 bublín
Recenzia Múzeum praveku Prepoštská jaskyňa

Múzeum praveku Prepoštská jaskyňa
Na pozícii č. 3 spomedzi 10 Voľnočasové aktivity v Bojniciach
Ďalšie podrobné informácie o atrakcii
Podrobné informácie o atrakcii
Odporúčaná dĺžka návštevy: 1 – 2 hod.
8 recenzií
Recenzie atrakcií (4)
“Sklamanie”
2 z 5 bublín Recenzované: 31. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Čakal som oveľa ale oveľa lepšie "spracovanie" tých postáv. Pani sprievodkyňa milá ale celkovo stráta času.

Navštívené v októbri 2016
Užitočné?
Poďakujte používateľovi Falconss G.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia emil_medera, Manažér v zariadení Múzeum praveku Prepoštská jaskyňa., 10. novembra 2016
Dobrý deň prajem,
úprimne Vám ďakujem za recenziu, ktorú si vždy vysoko cením od našich návštevníkov. Priznám sa, že mi z nej žiaľ nie je úplne jasné, aké boli Vaše očakávania z návštevy nášho Múzea praveku. Prosím môžete nám poslať konkrétnejšie upresnenie, aby sme mohli vylepšiť náš areál pravekého sveta neandertálcov? Ďakujem Vám a želám všetko dobré, ostávam so srdečným pozdravom Emil Medera, Správa Múzea praveku Bojnice, e-mail: muzeumpraveku@muzeumpraveku.sk, môj mobil 0907752609
Napísať recenziu

Bratislava, Slovensko
19 recenzií
Recenzie atrakcií (10)
common_n_attraction_reviews_1bd8 7 bodov za pomoc
“Sklamanie a strata času”
2 z 5 bublín Recenzované: 4. októbra 2016

Absolvovali sme večernú prehliadku s petrolejovými fakľami, ktoré miestu dodávali dobrú atmosféru. Tu sa ale naše dobré dojmy skončili. Prehliadka bola málo zaujímavá a dosť nudná. Z jaskyne sme boli tiež sklamaní, ide v podstate len o skalný previs s krátkym tunelom. Vstupné 6€ na osobu je podľa mňa dosť prehnané, ale zodpovedá cenám v už aj tak drahých Bojniciach.

Navštívené v októbri 2016
Poďakujte používateľovi Martin_Krba.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia emil_medera, Manažér v zariadení Múzeum praveku Prepoštská jaskyňa., 5. októbra 2016
Pozdravujem Vás, pán Martin, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí ma, že ste nebol s návštevou nášho Múzea praveku spokojný - hneď popracujeme na tom, aby naši sprievodcovia boli ešte viac zaujímaví a prehliadka s ich výkladom mala ešte viac "pravekej neandertálskej šťavy". Prepoštská jaskyňa je masívne travertínové bralo - previs (s malou jaskynkou), kde pod týmto bralom neandertálci v dobe kamennej žili. Vstupné má cenu, aby mohlo múzeum existovať - nepodporuje nás ani štát, ani mesto Bojnice, proste nikto - Múzeum praveku sme založili pred 10-timi rokmi na ohavnom smetisku, nakoľko nám (dobrovoľníkom, ktorí žijeme v Bojniciach) išlo na nervy, ako sa vzácna lokalita ničí (a nikoho z kompetentných to nezaujíma). To prosím uvádzam len ako informáciu, nesťažujem sa - inak by sme sa na to už dávno vykašľali. Ale povedali sme si, že vydržíme a lokalitu zachránime. Už 10 rokov sa o to snažíme, krok za krokom, podľa možností (hlavne finančných). Ešte raz Vám ďakujem za hodnotný podnet k nášmu zlepšeniu a želám všetko dobré, ostávam s pozdravom Emil Medera, Správa Múzea praveku Bojnice / mobil 0907752609
Senica, Slovensko
5 recenzií
Recenzie atrakcií (3)
“Zábavné a poučné”
4 z 5 bublín Recenzované: 22. septembra 2016

Nie je to veľmi dlhé, ale je to poučné. Zábavnou formou sú podané informácie o praveku spolu so skúškami zručnosti. Trasa je náročnejšia a keď sme tam boli tak nám pršalo ale určite sa návšteva oplatila.

Navštívené v septembri 2016
Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi KAndrej.
Dobrý deň prajem, pán Andrej, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu - áno, chceme, aby naše Múzeum praveku bolo zábavné aj poučné zároveň. Ak ste u nás mali tento pocit, sme úprimne radi - tak to má aj byť a o to sa zo všetkých našich pravekých síl aj snažíme :-). Želám všetko dobré a ostávam s pozdravom, Emil Medera, Správa Múzea praveku Bojnice / mobil 0907752609
1 recenzia
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Nesmiete to malebné muzeum obísť”
5 z 5 bublín Recenzované: 8. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Veľmi sa nám tam páčilo, aj napriek tomu, že pršalo. Na takom malom kúsku je vidieť ako žili niekedy naši predkovia. Palec hore odporúčam!!!

Navštívené v júli 2016
Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi Kazka1.
Dobrý deň prajem, pani Kazka, ďakujeme za slová uznania :-), už 10 rokov sa ako dobrovoľníci snažíme o záchranu tohto vzácneho areálu na území nášho Slovenska. A pokiaľ sú naši návštevníci = naši hostia u nás spokojní, dáva nám to ďalšie sily a energiu pokračovať v tom, čo sme pred rokmi "krvopotne" začali. Pozdravujem z našich pravekých Bojníc doby kamennej a želám všetko dobré v dobe modernej, Emil Medera, Správa Múzea praveku Bojnice / mobil 0907752609
Kežmarok, Slovensko
2 recenzie
“Krásny deň”
5 z 5 bublín Recenzované: 5. septembra 2016

Múzeum praveku som navštívila so synom, a z prehliadky sme mali veľmi pekný zážitok.Jaskyňu a celý areál sme navštívili nielen počas dennej prehliadky, ale nenechali sme si ujsť aj nočnú prehliadku s horiacimi fakľami. Boli sme veľmi spokojní, nadšení a veľmi sa nám to páčilo. Areál je veľmi vkusne prispôsobený nielen novým vedomostiam, ktoré sa dozviete z informačných tabúľ alebo aj od sprievodcov, ale berie sa ohľad aj na prírodu, čo nás veľmi upútalo. Cítili sme sa ako keby sme sa vrátili niekoľko tisícročí naspäť. Personál bol veľmi milí, ochotní pomôcť, či poradiť, alebo keď začalo pršať na nočnej prehliadke, tak nás pozvali na druhý deň zdarma na prehliadku. To sa veľmi cení a s takýmto bonusom sa nestretnete často. Určite, ak budeme niekedy v Bojniciach, tak sa tam určite vrátime :)

Navštívené v auguste 2016
Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi valentinna2016.
Dobrý deň prajeme, pani Valentinna, ďakujeme za Vaše slová uznania, sme veľmi radi, že sa Vám u nás s Vaším synom páčilo. Áno, veľmi dbáme na to, aby v areáli Múzea praveku mala príroda čo najväčšie miesto na svoju existenciu (a my ľudia sme tu boli "iba vhodným doplnkom") - preto sme tu vytvorili vhodné podmienky pre poštolky, jašteričky, divé kačky, líšky, roháče, vážky, žaby, užovky, ďatle, mnohé drobné spevavé vtáky... - žijú tu, vyvádzajú svoje mláďatá, príroda tu má našťastie stále ešte každý rok svoj "poriadok a kolobeh sveta, aký má byť". A pritom naše Múzeum praveku je v centre mesta Bojnice - obklopené moderným svetom 21. storočia zo všetkých strán. Je to malý zázrak a my sme veľmi radi, že ho môžeme spoluvytvárať. Želáme všetko dobré a ostávame s pozdravom z doby kamennej :-), Emil Medera, Správa Múzea praveku Bojnice / mobil 0907752609

Cestovatelia, ktorí si pozreli Múzeum praveku Prepoštská jaskyňa, si pozreli aj

Bojnice, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Múzeum praveku Prepoštská jaskyňa? Podeľte sa o svoje zážitky!