Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Chcete najnižšie ceny hotelov? Ste na správnom mieste. Sledujeme pre vás viac než 200 portálov.

“príjemná prehliadka praveku” 5 z 5 bublín
Recenzia Múzeum praveku Prepoštská jaskyňa

Múzeum praveku Prepoštská jaskyňa
Na pozícii č. 3 spomedzi 10 Voľnočasové aktivity v Bojniciach
Ďalšie podrobné informácie o atrakcii
Podrobné informácie o atrakcii
Odporúčaná dĺžka návštevy: 1 – 2 hod.
Banskobystrický kraj, Slovensko
“príjemná prehliadka praveku”
5 z 5 bublín Recenzované: 1. septembra 2016

Príjemné spestrenie v krásnom prostredí Bojníc. Prehliadka nie je dlhá, takže ju zvládnu aj menšie a nedočkavé deti. Je zároveň spestrená informačným kvízom a rôznymi atraktívnymi hrami pre deti, ktoré sa môžu vžiť do kože pravekých ľudí. Pre rodinu je to veľmi pekná a pre všetkých poučná prehliadka, veľa sme sa dozvedeli.Ďakujeme!

Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi 323misa.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia emil_medera, Manažér v zariadení Múzeum praveku Prepoštská jaskyňa., 5. októbra 2016
Dobrý deň prajeme (tak teraz presne neviem, či píšem správne oslovenie pani Miša - snáď áno :-)), ďakujeme za Vašu pochvalnú odozvu z moderného sveta 21. storočia. My tu v Bojniciach - stále ešte žijúc v pravekej dobe kamennej :-), si to veľmi ceníme. Ako píšete, aj menšie a nedočkavé deti sú u nás srdečne vítané - áno, zároveň priznávam bez mučenia, že to nemajú u nás "úplne ľahké" = "musia" splniť praveké úlohy v pravekom kvíze. Aby zistili, že život nie je len prechádzka ružovou záhradou neandertálcov - veď tiež im išlo o každodenné prežitie na tejto planéte :-). A kedy dnes slovenské dieťa videlo naposledy živú žabu alebo jašteričku (mimo ZOO, v prírode)? U nás v praveku je to stále ešte možné (všetky živočíchy sú reálne, nepoužívame žiadne "plyšáky na baterky"). A kedže ich deti musia aj spočítať, koľko ich na putovaní pravekým areálom neandertálcov objavili, precvičia si zároveň matematiku (pán minister školstva by mal z nás radosť :-). Želáme Vám všetko dobré a snáď sa ešte v dobe kamennej stretneme, my sa odtiaľto nepohneme :-), Emil Medera, Správa Múzea praveku Bojnice / mobil 0907752609
Napísať recenziu

Prispievateľ úrovne
69 recenzií
Recenzie atrakcií (36)
common_n_attraction_reviews_1bd8 7 bodov za pomoc
“Atrakcia aj pre dospelých”
5 z 5 bublín Recenzované: 24. augusta 2016

Aj keď bez detí ale neľutovali sme. Vynikajúce interaktívne vtipné pútavé. Tak má vyzerať múzeum v dnešnej dobe aby zaujalo aj mladú generáciu. Gratulujem :)

Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi Lubor K.
2 recenzie
“Rodinný výlet”
5 z 5 bublín Recenzované: 22. augusta 2016

Interaktívna prehliadka, ktorú si môžete vyskúšať naboso... ako praví homo neandertalis ;) Lovenie mamuta na večeru, počítanie jašteričiek a žabiek zábavne dopĺňa čítanie informačných tabulí v prírodnom teréne. SUPER!!!

Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi Jela J.
Bratislava, Slovensko
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Muzeum PRAVEKU - UZASNY ZAZITOK PRE CELu RODINU :)”
5 z 5 bublín Recenzované: 16. augusta 2016

Popravde ocakavania neboli velke, ale ihned pri vstupe nas privitala milá pani a vysvetlila nam vsetko tak aby bola pre nas "cesta pravekom" co najzaujimavejsia. Dokonca sme si ju presli aj bosymi nohami na jej odporucanie, za co jej velmi pekne dakujeme. Prijemny zazitok :) Prekvapí vas ze aj v mensom objekte najdete vsetko co k praveku patrilo. Maju to tam perfektne spracovane (povesane kosti, hody ostepom na ulovenie mamuta, jaskyna, hadzanie siskami, tlupa neandertalcov, skoky do dialky) Jednoducho UZASNY a SKVELY a najma NÁUCNY zazitok nie len pre deti. Najlepsie bolo, ze hned na zaciatku sme dostali kviz a vdaku tomu sme boli "nuteni" k tomu aby sme si pozorne precitali vsetky informacne tabule a vedeli spravne odpovedat na otazky kvizu :) Vobec som nevedela o tomto mieste ale teraz uz viem, ze NAVSTEVU MUZEA PRAVEKU budem odporucat vsetkym mojim priatelom a rodine. JE TO PRENADHERNE MIESTO A URCITE SA SEM ESTE VRATIME A PRITIAHNEME AJ KOPEC NOVYCH NAVSTEVNIKOV. DAKUJEME ZA SUPEEER ZAZITOK :O)

Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi zuzada.
Senec, Slovensko
“Muzeum praveku”
4 z 5 bublín Recenzované: 11. augusta 2016

Dobra prehliadka,detom sa to pačilo.Hlavne,ked sa vyplnoval kviz a ked pri odchode urobili brum brum dostali sladku odmenu.

Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi petooo2016.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Múzeum praveku Prepoštská jaskyňa, si pozreli aj

Bojnice, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Múzeum praveku Prepoštská jaskyňa? Podeľte sa o svoje zážitky!