Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Najnovšie recenzie. Najnižšie ceny. Dokonalé miesto na nákup pobytov v hoteloch.

“Muzeum PRAVEKU - UZASNY ZAZITOK PRE CELu RODINU :)”

Múzeum praveku Prepoštská jaskyňa
Na pozícii č. 3 spomedzi 10 Voľnočasové aktivity v Bojniciach
Ďalšie podrobné informácie o atrakcii
Podrobné informácie o atrakcii
Odporúčaná dĺžka návštevy: 1 – 2 hod.
Bratislava, Slovensko
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Muzeum PRAVEKU - UZASNY ZAZITOK PRE CELu RODINU :)”
5 z 5 bublín Recenzované: 16. augusta 2016

Popravde ocakavania neboli velke, ale ihned pri vstupe nas privitala milá pani a vysvetlila nam vsetko tak aby bola pre nas "cesta pravekom" co najzaujimavejsia. Dokonca sme si ju presli aj bosymi nohami na jej odporucanie, za co jej velmi pekne dakujeme. Prijemny zazitok :) Prekvapí vas ze aj v mensom objekte najdete vsetko co k praveku patrilo. Maju to tam perfektne spracovane (povesane kosti, hody ostepom na ulovenie mamuta, jaskyna, hadzanie siskami, tlupa neandertalcov, skoky do dialky) Jednoducho UZASNY a SKVELY a najma NÁUCNY zazitok nie len pre deti. Najlepsie bolo, ze hned na zaciatku sme dostali kviz a vdaku tomu sme boli "nuteni" k tomu aby sme si pozorne precitali vsetky informacne tabule a vedeli spravne odpovedat na otazky kvizu :) Vobec som nevedela o tomto mieste ale teraz uz viem, ze NAVSTEVU MUZEA PRAVEKU budem odporucat vsetkym mojim priatelom a rodine. JE TO PRENADHERNE MIESTO A URCITE SA SEM ESTE VRATIME A PRITIAHNEME AJ KOPEC NOVYCH NAVSTEVNIKOV. DAKUJEME ZA SUPEEER ZAZITOK :O)

Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi zuzada.
Napísať recenziu

Najskôr slovenčina
Senec, Slovensko
“Muzeum praveku”
4 z 5 bublín Recenzované: 11. augusta 2016

Dobra prehliadka,detom sa to pačilo.Hlavne,ked sa vyplnoval kviz a ked pri odchode urobili brum brum dostali sladku odmenu.

Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi petooo2016.
2 recenzie
“Oplatí sa vidieť”
5 z 5 bublín Recenzované: 10. augusta 2016

Na túto atrakciu sme narazili vďaka smerovým tabuliam v Bojniciach. Môžem napísať že moje očakávania neboli veľké, avšak ostal som milo prekvapený, slečna v pokladni milá a ústretová, hneď pri vstupe vysvetlila čo a ako a odovzdala zadanie malého kvízu, ktorý návštevu okorení a zároveň donúti, nie len čítať, pozorne. Múzeum je pod šírim nebom tudiž neodporúčam návštevu počas daždivého dňa, na druhej strane je tu hodne zelene a celé to vďaka tomu pôsobí o niečo viac tajomne, atmosféru dopĺňa nespočet kostí. Množstvo informačných tabúľ pekne vykreslí vtedajší svet, texty sú písané ako pre menších tak aj pre dospelých, taktiež na nich nechýbajú vskutku príhodné vtipy. V areáli je možnosť posedenia pod strechou, hneď vedľa detského ihriska.Výzvou pre človeka z 21. storočia, ako často bývavame oslovovaní na tabuliach, je možnosť vyzuť sa a prejsť sa naboso po celom múzeu, v ktorom sa nachádzajú rôzne povrchy, ktorým musíte čeliť.... nohami :) , Návšteva nám zabrala, niečo okolo 3/4 hodinky (prejdenie celej trasy a prečítanie tabúľ) ale verím, že rodinka s deťmi tu vie stráviť o hodne viac času.

Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi Ľubomír K.
Prispievateľ úrovne
81 recenzií
Recenzie atrakcií (31)
common_n_attraction_reviews_1bd8 13 bodov za pomoc
“Malé, no bohaté”
4 z 5 bublín Recenzované: 8. augusta 2016

Nečakal som od tejto atrakcie veľa, no boli sme ako rodina veľmi príjemne prekvapení.
Ochotná "strážkyňa vstupu" nám vysvetlila, čo môžeme zažiť, a tak to bola pre deti ešte väčšia nutnosť. Dostali sa celej rodine rôzne a prehľadné informácie, zábavné zážitky (hádzanie krivými oštepmi do nosorožca a mamuta, chodenie po rôznych masážnych prírodných povrchoch, lezenie úzkou štrbinou) a aj vtipné obrázky na tabuliach. Tých je tu dosť, rovnako ako kostí rozvešaných popri trase. Sú tu aj miesta na sedenie, šmýkačka s hojdačkami, obrovská kamenná hlava, drevená socha nosorožca, apod. :-) Veľmi pekná atrakcia, hoci absolvovať sa nedala s kočíkom, no ten postrážila slečna v pokladni. Viac takých náučných atrakcií.

Užitočné?
2 Poďakujte používateľovi Roman J.
Piešťany, Slovensko
“Rodinná prehliadka múzea”
5 z 5 bublín Recenzované: 7. augusta 2016

Múzeum funguje ako klasická "samoobsluha". Informácie sme si naštudovali z info-tabúľ, obrázkov a výstižne definovaných vtipov, videli sme identické kópie nájdených predmetov, deti ale aj my dospelí sme si vyskúšali športové schopnosti.S dobrou náladou a s pocitom, že nie nadarmo sme sem zavítali sme sa s pozdravom BRUM BRUM rozlúčili s personálom.Ďakujeme!

Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi veselica25.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Múzeum praveku Prepoštská jaskyňa, si pozreli aj

Bojnice, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Múzeum praveku Prepoštská jaskyňa? Podeľte sa o svoje zážitky!